Úvodní strana » Zajímavosti » Města a obce » Bělá pod Pradědem

Bělá pod Pradědem

Oblast:
GPS:
50.179, 17.199
Podrobný popis:

Ale Jeseníky - to není jenom lyžování. Stále více populární se stává horská turistika, které se dá věnovat od jara do podzimu. Jsou zde stovky kilometrů tras různých náročností. Některé jsou uzpůsobené jízdě na kole, jiné je možné absolvovat pouze v pohorkách. Kdo by však raději místo úchvatných přírodních scenérií chtěl navštívit některou přírodní zajímavost(vodopády, krápníkové jeskyně), tajemná mechová jezírka nebo ojedinělou středoevropskou vodní stavbu - Dlouhé Stráně,... Zkrátka každý si zde přijde na své.

Ti z Vás, kteří vyznáváte dovolenou jako zdroj nevšedních zážitků, rizika a vysoké hladiny adrenalinu, najdete v blízkém okolí také své místo. Horolezectví, paintball, jízdu na koni, paragliding či vyhlídkové lety - to vše můžete u nás vyzkoušet.

Za aktivitou musí zákonitě přijít řádná relaxace ať již u vody (venkovní koupaliště či cca 15km vzdálené přírodní vodní plochy) nebo u minigolfu a bowlingu. Zájemci o zdravotní odpočinek mohou využít nabídky léčebných procedur v blízkých Priessnitzových lázních.

Těšíme se na Vaši návštěvu a bude nám potěšením, strávíte-li u nás hezké chvíle plné neopakovatelných zážitků.

Co se děje v okolí?


Další akce

Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA