Úvodní strana » Katalog firem

Katalog firem

Registrace firmy Již za 1000 Kč/rok bez DPH


Zajišťujeme kompletní výstavbu bytů, rekonstrukce a novostavby průmyslových staveb i rekonstrukce hal. Revitalizujeme a zateplujeme bytové domy.
http://www.ridera-stavebni.cz/Dělnická 382, 708 Ostrava - Poruba

Ridera Stavební, a.s.

Nomenklatura veletrhu: železniční kolejová vozidla a jejich příslušenství kolejová vozidla pro městskou dopravu a jejich příslušenství prostředky pro stavbu, provoz a údržbu železniční a tramvajové dopravní cesty prostředky a zařízení pro provoz a údržbu kolejových vozidel kombinovaná doprava informační technologie služby pro drážní dopravu manipulační technika
www.railvolution.net/czechraildaysMariánskohorská 38, 70200 Ostrava

Czech Raildays, Ostrava

“GOLF PRO LIDI” Golfové tréninkové centrum pro dospělé i děti. Odpočívejte v přírodě na čistém vzduchu. Vybavení: 11 cílů (20-70m), 7 cílů (80-150 m) sítě. 5 odpališť pro hru krátkými a středními železy. 1 odpaliště pro dlouhá železa, dřeva a drivery. 1 odpaliště pro děti. 2 odpaliště pro hru v šikmých plochách. 1 bunker pro krátké i dlouhé rány. Večerní osvětlení driving range dle dohody. 4 profesionální trenéři. Kvalitní
www.czechgolfacademy.czLázně , 74283 Klimkovice

Driving range (GOLF) - Lázně Klimkovice

Ulevapronohy.cz - vše pro bezbolestnou chůzi. Náš e-shop se specializuje na prodej terapeutických masážních vložek do bot. Dále nabízíme gelové, sporotvní a antitlakové stélky, hydratační ponožky, rukavice, návleky, podpatěnky, polštářky a další pomůcky pro Vaše nohy a chodidla.
www.ulevapronohy.czStaroveská 252, 73924 Krmelín

E-shop Ulevapronohy.cz

Firma Dental Guru s.r.o. prodává dentální hygienické pomůcky s potiskem, který je proveden dle přání zákazníka. Chceme,aby naše výrobky přinášely našim zákazníkům užitnou hodnotu, která je vyjádřena mottem naší firmy "Odlište se originálem".
www.dentalguru.czV Zátiší 8, 70030 Ostrava - Mariánské Hory

Software a weby na míru Umíme udělat webové aplikace s mnoha tisíci přístupy najednou, navrhnout a realizovat odpovídající ICT infrastrukturu. Umíme intranet. Hledíme si bezpečnosti zákaznických dat a aplikací. Optimalizujeme procesy, děláme analýzu dat, datamining, připravujeme informační systémy. Návrhy řešení, loajalita a dodržení termínů.
http://www.semodata.cz/Spartakovců 3, 708 Ostrava - Poruba

Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA