Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Zpěvem k srdci s goralským muzikantem Janem Karpielem

Zpěvem k srdci s goralským muzikantem Janem Karpielem

Je tady další díl folklorního cyklu Zpěvem k srdci, tentokrát ryze v karpatském duchu. Hudební studio Českého rozhlasu Ostrava přivítá ve středu 19. června velmi vzácné hosty – goralského muzikanta Jana Karpiela a jeho kapelu ze Zakopaného. Přímý přenos za účasti publika začne na frekvencích Českého rozhlasu Ostrava v 18.00 hodin.


Červnový díl hudebního cyklu Zpěvem k srdci nese podnázev „Goralské nuty“. Hosty večera totiž budou goralský muzikant Jan Karpiel se svojí kapelou ze Zakopaného a významný člen souboru Gorole Andrzej Niedoba. Záštitu nad koncertem převzala generální konzulka Polské republiky paní Anna Olszewska.
„K poslechu goralského zpěvu a muziky se sejdeme v koncertním Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava ve středu 19. června v 18.00 hodin,“ zve autor a průvodce pořadem hudební redaktor Jan Rokyta. Vstupenky v hodnotě 80,- Kč lze zakoupit v předprodeji a v den koncertu na recepci Českého rozhlasu Ostrava.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA