Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Zážitkový průvodce v Moravskoslezském kraji

Zážitkový průvodce v Moravskoslezském kraji

Pokud hledáte tip na něco nezapomenutelného, poradíme vám, co všechno se dá u nás v regionu zažít!


Evokuje ve vás slovní spojení “adrenalin Ostrava” něco hodně bláznivého? Pak je to naprosto v pořádku. Máte možnost na vlastní kůži vyzkoušet aktivity jako bungee jumping, paintball, jízdu v obrněném tanku T-55 a jiné. Zažít něco nevšedního můžete i v dalších oblastech jako jsou sport, auto-moto, voda, vzduch a relaxace. 

 

Katapult

Jestli máte strach z výšek a jste odhodlaní ho překonat, tak se nechte katapultovat až k oblakům. Katapult v Ostravě vás vymrští ze země a vy poletíte až do výšky 36 m. Budete se cítit volně jako pták.

 

 

Let balonem

Při letu balonem budete mít celou krajinu jako na dlani. S balonem vystoupáte do výšky 50 - 300 metrů nad zemí. Celou hodinu se budete kochat přírodou pod vámi a krásným výhledem do dálky. Po přistání projdete slavnostním křtem a přípitkem šampaňským. Získáte také křestní list s balonářským jménem. Proletět se můžete v Ostravě, Frýdku Místku nebo dle domluvy s pilotem i v jiném městě.

 

 

Jízda ve Ferrari

Toužili jste se někdy svézt v luxusním a rychlém autě, které zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 4 sekundy? Jízda ve Ferrari vám to umožní! Projížďku v Ostravě si užijete jak v běžném provozu, tak i na dálnici. Kromě neuvěřitelného zrychlení vás totálně dostane zvuk osmiválce. Jde o kovový a pronikavý tón, který vám zježí všechny chlupy na těle. 460 koní pod kapotou, maximální rychlost až 360 km/h… Kdo by odolal?

 

 

Sedmimílové skákací boty

Dalším z akčních zážitků v Ostravě jsou skákací boty. Projděte se v nich, proběhněte se, zaskákejte si! Ve vašich začátečnických rozletech vám bude nápomocný instruktor, který vás v případě potřeby podepře, dokud se na botách nenaučíte držet stabilitu. Pokud vás tato sportovní aktivita chytne a začnete se jí věnovat pravidelně, mohou se z vás stát zkušení skokani, pro které nebude problém skočit nějaké to salto.

 

 

Královská masáž

A pokud si chcete jen odpočinout a nechat o sebe pečovat, tak pro vás bude tou pravou volbou thajská bylinná masáž. K masáži se používají sáčky, které jsou naplněny směsí léčivých bylin. Nahřáté sáčky se přikládají na problémové partie a přispívají k uvolňování bolesti a napětí ve svalech. Taková masáž je blahodárná pro celé tělo. Zajít si na ni můžete v Ostravě.

 

 

 

Tak už víte, co vyzkoušíte?

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA