Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Závěrečný podvečer soutěže Vsetínský filmový frgál 2014

Závěrečný podvečer soutěže Vsetínský filmový frgál 2014

V neděli 7. prosince proběhne v kině Vatra závěrečný podvečer plný programu se slosováním hlasovacích lístků o ceny, kterým se uzavře první ročník soutěže Vsetínský filmový frgál pro divácky nejpopulárnější český film. 


 

Vsetínský filmový frgál má za cíl podnítit zájem o nově vznikající a premiérové české filmy. Do soutěže se mohl zapojit každý návštěvník kina Vatra starší 18ti let, který si zakoupil vstupenku na některý z nových českých filmů, označený logem soutěže.

První pololetní slosování roku 2014 proběhlo 7. června, kdy v rámci Vsetínského filmového frgálu bylo promítnuto 11 nových českých filmů, které navštívilo dohromady více než 3000 diváků. Ze všech platných hlasovacích lístků pak bylo vylosováno 15 diváků, mezi které byly rozdány volné vstupenky do kina, DVD, reklamní předměty, ale také třeba společenská hra Český film nebo poukaz na vyhlídkový let balonem.

Ne jinak tomu bude i při závěrečném večeru v neděli 7. prosince, který začne v 17.00 hodin v sále kina Vatra. Po krátkém úvodu a vyhodnocení celého ročníku soutěže bude následovat vyhlášení vítězného filmu pro nejpopulárnější český film vsetínských diváků, kterým se dle průběžných informací stal snímek Tři bratři. Při losování cen druhého pololetí bude opět vylosováno 15 výherců z řad diváků, zapojených do soutěže. Poté bude následovat přestávka s frgálovým rautem různých příchutí ve foyer kina. Pro nejmenší bude po dobu vyhlašování výsledků a slosování cen připraven ve foyer výtvarný workshop: filmové omalovánky a skládačky či výroba vlastního filmového plakátu. Od 18.00 hodin už bude kino patřit samotné projekci vítězného českého filmu Tři bratři.

Vstupné: dospělí 50 Kč, děti zdarma.
Podrobné informace o soutěži a závěrečném večeru naleznete na www.kinovatra.cz/frgal.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA