Úvodní strana » Zajímavosti » Závěrečné představení letošního cyklu Divadlo dětem nabídne Křemílka a Vochomůrku

Závěrečné představení letošního cyklu Divadlo dětem nabídne Křemílka a Vochomůrku

Pohádky z pařezové chaloupky v podání hostujícího Divadla Scéna Zlín uzavřou v neděli 26. března od 16.00 hodin ve velkém sále Domu kultury Vsetín letošní cyklus Divadlo dětem, určený nejmenším divákům.  


Závěrečné představení letošního cyklu Divadlo dětem nabídne Křemílka a Vochomůrku

 

Pohádky z pařezové chaloupky v podání hostujícího Divadla Scéna Zlín uzavřou v neděli 26. března od 16.00 hodin ve velkém sále Domu kultury Vsetín letošní cyklus Divadlo dětem, určený nejmenším divákům.

 

Daleko za lesem, na pasece, pod stromy, pod mechem a kapradím stojí pařezová chaloupka, ve které spolu hospodaří dva roztomilí mužíčkové. Jeden spíše hubeňour a druhý spíše tlouštík. Křemílek a Vochomůrka společně prožívají spoustu veselých a hravých příhod.

 

Nenechte si ujít veselou pohádku plnou hravosti, humoru a písniček.

 

Vstupné 150 Kč. Volný vstup pro 1 dospělou osobu jako doprovod dítěte. Doprovodem musí být osoba starší 15 let. Předprodej vstupenek probíhá v kině Vatra.

 

Vstupenky je možné rezervovat on-line, případně telefonicky a následně vyzvednout na pokladně kina Vatra. Při on-line objednání, prosím, věnujte pozornost platnosti rezervace (72 hodin).

 

 

Mgr. Klára Blažková

PR Manager

Dům kultury Vsetín, spol. s r. o.

www.dkvsetin.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA