Úvodní strana » Zajímavosti » Z Košic až do Ostravy. No problem! No Name poprvé na ostravském Majálesu!

Z Košic až do Ostravy. No problem! No Name poprvé na ostravském Majálesu!

Již několikrát se přesvědčili o tom, že nejlepší fanoušci jsou na Moravě. Po svém turné ke svému výročí se slovenská kapela No Name s bratry Timkovými poprvé objeví na studentském festivalu. Svou přítomností tak obohatí Majáles Ostrava 2017, potěší nejednoho návštěvníka a přidá se k dalším, významným kapelám, jako jsou Wohnout, Dukla Vozovna nebo Sto zvířat, které zde vystoupí.


Tisková zpráva 03/2017

Z Košic až do Ostravy. No problem! No Name poprvé na ostravském Majálesu!


Již několikrát se přesvědčili o tom, že nejlepší fanoušci jsou na Moravě. Po svém turné ke svému výročí se slovenská kapela No Name s bratry Timkovými poprvé objeví na studentském festivalu. Svou přítomností tak obohatí Majáles Ostrava 2017, potěší nejednoho návštěvníka a přidá se k dalším, významným kapelám, jako jsou Wohnout, Dukla Vozovna nebo Sto zvířat, které zde vystoupí.

„Kdo by je neznal, jejich hity „Prvá“ a „Starosta“ hrávají v českých rádiích dodnes. Můžeme se jen těšit a přemýšlet jaký tracklist si pro nás připraví, ale věřím, že tyto songy, včetně novinek z loňského alba S láskou uslyšíme a společně si je s kapelou na Majálesu zazpíváme,“ těší se na vystoupení také Barbora Žembová, hlavní dramaturgyně Majálesu. Kapela vznikla v roce 1996 v Košicích, paradoxně užívající anglický název „No Name“ – v překladu: Beze jména. Již v první den založení zvítězili v místní hudební soutěži a úspěšná muzikantská dráha na sebe nenechala dlouho čekat. V roce 2000 prorazili s albem „Počkám si na zázrak“. Následovaly další alba, z nichž poslední „S láskou“ bylo vydáno v roce 2016 a sklidilo u kritiků pozitivní reakce, které sdílí i členové majálesového týmu. V jejich textech se našel nejeden posluchač. No Name je pro většinu z nás a naše rodiče spojnicí mezi generacemi „Věříme, že tímto rozhodnutím včetně přesunutím Majálesu na pátek uděláme velký krok vpřed. Každý návštěvník je pro nás jedinečný a vážíme si ho, jenom díky vám se můžeme každý rok zlepšovat,“ ukončuje Žembová. 


Již potvrzeni interpreti Majálesu Ostrava 2017:
Wohnout, Zoči Voči, Paulie Garand, We on the moon, Rocky Leon [USA/AT
], No Name, Dukla Vozovna, Mirai, Sto zvířat, Priest, Joe Hard, Mathias OZana, Invasion, Hlavkus, Namaas, Jake Haley, Telekinesis [SLO], Joe Ford [UK], Volume Plus, Symplex, Fantek b2b MTTHS, Camel b2b Computerartist

Předprodej vstupenek je již v plném proudu:
http://www.tickito.cz/cs/majales-ostrava-2017/
Jsou k dostání pouze online a jejich cena začíná od 150 Kč.

 

Video odkazy No Name:
https://www.youtube.com/watch?v=LKi-326G-bs
https://www.youtube.com/watch?v=WNibNgYA07Y
https://www.youtube.com/watch?v=RYo7f-trgQ8

Kontakt pro média: Barbora Prokopová, PR manager, e: pr@susostrava.eu, t: +420 603 950 331

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA