Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Vyhlášení vítězů turistické soutěže Křížem krajem

Vyhlášení vítězů turistické soutěže Křížem krajem

Dnes v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Ostrava a Českého rozhlasu Olomouc proběhlo vyhlášení vítězů letní turistické soutěže Křížem krajem. Z výhry prvního místa se raduje Radek Urban z Hanušovic. Zbylých čtrnáct výherců si mezi sebou rozdělí zájezdy, horská kola, elektroniku, sportovní vybavení a další atraktivní ceny.


Během prázdninových měsíců proběhl již 8. ročník oblíbené turistické soutěže KŘÍŽEM KRAJEM pořádaný ostravským studiem Českého rozhlasu. Letošní novinkou bylo pořádání soutěže spolu s kolegy z Českého rozhlasu Olomouc a tak soutěžní karta zavedla účastníky na zajímavá místa nejen Moravskoslezského kraje, ale i Olomouckého. Z těchto celkem dvanácti cílových míst soutěžící sbírali razítka do soutěžní karty a zároveň odpovídali na otázky, které se týkaly těchto cílů.
„Celkem do obou regionálních stanic Českého rozhlasu přišlo 1 247 soutěžních karet. Skoro všechny splnily podmínku zisku razítka z cílových míst i správné odpovědi a tak jsme museli rozhodnout o pořadí výherců podle tipovací otázky. Jména a pořadí vítězů a další porobnosti k vyhodnocení soutěže lze najít na naší internetové stránce www.ostrava.rozhlas.cz,“ řekl Robert Němec za produkční tým soutěže.

Absolutním vítězem se stal Radek Urban z Hanušovic. První místo získal díky tipu 10 482 návštěvníků. V tipovací otázce totiž měli soutěžící odpovědět, kolik lidí navštívilo akce Den otevřených dveří obou studií v letech 2000 až 2011. Správná odpověď na tipovací otázku je 10 468 návštěvníků. Radek Urban se tak spletl o pouhých 14 návštěvníků. Svým vítězným tipem získal: poukaz v hodnotě 15 000,- Kč cestovní agentury Válek Tour, poukaz v hodnotě 7 000,- Kč na odběr jízdního kola značky 4EVER, poukaz 5 000,- Kč do oční kliniky GEMINI, inkoustovou tiskárna HP DeskJet, celoroční předplatné magazínu 100+1 zahraniční zajímavost a magazínu Turista, balíček „autoset“ v hodnotě 1 000 Kč a další ceny, které poskytli partneři soutěže.
„Zbylých čtrnáct vítězů si mezi sebou rozdělí ještě tyto ceny – další poukázky cestovní agentury Válek Tour, poukázky na odběr horských kol 4EVER, víkendový pobyt v Relaxačním centru Sepetná na Ostravici, počítačovou elektroniku, sportovní vybavení na léto i zimu, předplatné magazínu 100+1 zahraniční zajímavost a magazínu Turista, encyklopedie Readers Digest, cyklistické doplňky a spoustu dalších zajímavých cen,“ doplnil Robert Němec.

Vyhlášení výsledků proběhlo v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Ostrava a Českého rozhlasu Olomouc ve středu 5. září. Bližší informace ohledně vyhodnocení soutěže a předání výher zjistí soutěžící na adrese www.ostrava.rozhlas.cz.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA