Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Vyberte spolu s IKEA nejlepší dětské projekty

Vyberte spolu s IKEA nejlepší dětské projekty

V následujících třech týdnech můžete na webové stránce IKEA spolu s vámi vybrat nejlepší dětské projekty věnující se ochraně životního prostředí. Ze všech přihlášených základních škol bude v tomto kole vybráno 20 nejlepších, kterým IKEA přispěje na realizaci jejich projektů finanční částkou ve výši 400 000 Kč.  


Přihlášené projekty jsou součástí programů Sdružení TEREZA, které se zaměřují na vzdělávání dětí a mládeže v oblasti ochrany životního prostředí, na nichž se IKEA aktivně podílí. Své návrhy mohly zasílat všechny základní školy v České republice a přihlášeno bylo celkem 34 projektů. Pomozte nám vybrat nejlepší z nich, na stránkách IKEA spolu s vámi se zapojte do hlasování a my pak přivedeme nejlepších 20 k životu.

Vzdělávací programy, které IKEA realizuje ve spolupráci se Sdružením TEREZA, mají za úkol vzdělávat děti a mládež v oblasti ochrany životního prostředí a snaží se budovat pozitivní vztah dětí k přírodě. Na financování projektů se podílejí všichni členové IKEA FAMILY, kteří si při návštěvě obchodního domu IKEA pořídí papírovou tašku, za kterou zaplatí 2 Kč. Na vzdělávací programy je věnována celá tato částka.

Veřejnost se může s projekty blíže seznámit na IKEA spolu s vámi a vybrat ten, který se líbí nejvíce. Pokud nejste členy IKEA FAMILY a přesto chcete podpořit dobrou věc a hlasovat, stačí následovat instrukce zde.

Celkově se IKEA chystá v letošním roce na ekologické vzdělávání dětí přispět částkou ve výši 2,3 mil. Kč.
Hlasovat můžete od 12. ledna do 8. února na webových stránkách IKEA spolu s vámi.


IKEA
IKEA je společnost se švédskými kořeny vyrábějící zařízení do domácností, kterou v roce 1943 založil Ingvar Kamprad. Naším krédem je „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Z obchodního hlediska si klademe za cíl nabízet širokou škálu kvalitně navrženého a funkčního vybavení do domácností za ceny tak nízké, aby si je mohlo dovolit co možná nejvíce lidí. IKEA má celkem 332 obchodních domů ve 40 státech/oblastech, z nichž 292 v 26 zemích vlastní a provozuje IKEA Group. Obchodní domy IKEA ročně přivítají celkem 590 milionů návštěvníků. Více informací naleznete na www.IKEA.com.

Pro více informací kontaktujte:
Petr Chadraba
IKEA Česká republika
234 510 219
724 390 182
petr.chadraba@ikea.com
www.IKEA.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA