Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Vsetínský svátek jara nabídne velikonoční jarmark i koncert Beaty Bocek

Vsetínský svátek jara nabídne velikonoční jarmark i koncert Beaty Bocek

Jaro se již za okny hlásí o slovo a s ním také připravovaný Vsetínský svátek jara s bohatým programem, jenž se uskuteční v úterý 31. března v prostorách Domu kultury Vsetín na terase a ve velkém sále.


 

Od deváté hodiny ranní do páté hodiny odpolední se mohou návštěvníci těšit na Velikonoční jarmark, v rámci kterého bude probíhat prodej velikonočního zboží, prezentace regionálních výrobků spojená s ochutnávkou, prodej tradičních výrobků, sýrů, perníčků, pohankových křupek, ukázka řemeslné výroby, ukázka zdobení vajíček, pletení pomlázek, zdobení perníčků a navíc bude ke koupi třpytivá krása z Podkrkonoší, modrotisk ze Strážnice, bylinné sirupy z Jeseníků a karamel z Českokrumlovska.
 


To vše ve spolupráci s ověřenými a kvalitu zaručujícími regionálními výrobci Pravé valašské, Tradice Bílých Karpat a Vyrobeno v Beskydech.

Od 10.30 a 15.00 hodin vystoupí ve velkém sále DK Beata Bocek, česko-polská písničkářka s podmanivým hlasem a svébytným projevem, rodačka z Českého Těšína, která si již ve svém mladém věku vyzpívala nominaci na hudební ocenění Anděl v kategorii world music. Jejím hostem a spoluhráčem bude multiinstrumentalista a písničkář Christoffer Strandh ze Švédska.

Přijďte se podívat, ochutnat nebo vyzkoušet kvalitní, ryze české výrobky a příjemně se tak naladit na atmosféru Velikonoc.

 

 

Autor: Klára Obručová

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA