Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Vsetínské kulturní léto nabídne koncerty i letní kino

Vsetínské kulturní léto nabídne koncerty i letní kino

Dům kultury Vsetín každoročně připravuje na prázdninové měsíce program Vsetínského kulturního léta, který v letošním roce opět nabídne jak hudební koncerty napříč žánry, tak také večerní projekce letního kina na Dolním náměstí.


Novinkou oproti předešlým letům je změna dne a času konání. Většina programů se tak uskuteční v pátek, a to od 19.00 hodin, kdy prostředí Dolního náměstí bude v parných dnech pro návštěvníky i samotné účinkující více vyhovující. Po hudebních produkcích, jež jsou pro veřejnost zdarma, budou vždy od 21.30 hodin za předpokladu příznivého počasí následovat projekce letního kina s dvacetikorunovým vstupným.

Program Vsetínského kulturního léta se otevře v pátek 26. června v 19.00 hodin koncertem vsetínské country kapely Gympleři a letním kinem Fakjů, pane učiteli. Následovat bude hudební vystoupení, o které se 10. července postará Tabásek a Partyja, 24. července pak vsetínsko-meziříčská jazzová formace JazzHec & vocal nebo 7. srpna valašskomeziříčská indie kapela Fred Madison.

Ve čtvrtek 20. srpna od 15.00 hodin pak přivítáme v Panské zahradě zahraniční hosty Liptálských slavností, kteří nám předvedou svůj národní folklor prostřednictvím lidové hudby, písní a tanců.

Vsetínské kulturní léto zakončí v pátek 28. srpna komponovaný program E kompilace – open air festival hudebních skupin na podporu myšlenky třídění obalového odpadu a hlavním hostem –
pop-punkovou kapelou Rybičky 48. 


Více informací naleznete na: www.dkvsetin.cz.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA