Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Velké Losiny zaplaví čokoládová tsunami

Velké Losiny zaplaví čokoládová tsunami

Velké Losiny dnes už zdaleka nelákají jen zámkem s tajemnou historií čarodějnických procesů. Staly se místem, které nabízí širokou nabídku aktivit s možností rekreace pro všechny věkové generace. Ve Velkých Losinách si zkrátka přijdou na své "lenoši", kteří se chtějí nechat hýčkat, ale i "neposedové", kteří touží po zážitcích a dobrodružství.


 

Poslední zářijový víkend navíc ožijí Velké Losiny zcela novou kulinářskou přehlídkou, která zde rozšíří už tak bohatou nabídku volnočasových aktivit. Festival Čokoládové lázně je prvním svého druhu v České republice a v lázeňském městečku se uskuteční ve dnech 26. a 27. září.
„Chceme propojit gastrozážitky s pohybovými aktivitami pod vedením profesionálních instruktorů. Naším cílem je ukázat návštěvníkům nejhezčí místa podhůří Jeseníků a šikovnost mistrů čokolády, ale i dalších odborníků z oboru gastronomie," popisuje akci pořadatelka Jana Kašparová.
Hlavním centrem festivalu se stane náměstíčko ve Velkých Losinách. Slavnost ale bude probíhat i v Areálu zdraví, v ruční papírně, na zámku, nebo v areálu lázní. Program zavede účastníky také do zámeckého parku v Loučné nad Desnou, kde si vyzkoušejí lanové aktivity a užijí si večerní ohňovou show, nebo ke spodní nádrži PVE Dlouhé Stráně, kde se uskuteční závody na kolečkových bruslích.
„Návštěvníci se mohou těšit nejen na nevšední čokoládové dobroty, ale třeba i na módní přehlídku čokoládových šatů a dalších módních doplňků. Děti jistě potěší kuličkiáda, čokodílny nebo čarovný les," podotkla za iniciativu Ochutnejte Jeseníky Lenka Dusová.

 

 

Zdroj: elektronický zpravodaj NavštivteJeseníky.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA