Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Vášeň a nebezpečí nabídne blížící se Ladies night v Ostravě

Vášeň a nebezpečí nabídne blížící se Ladies night v Ostravě

Přeneste se na královský dvůr do doby Ludvíka XIV. ve Versailles, které vévodily sešněrované korzety, paruky a bohaté krinolíny. Předpremiéru filmu ze dvora Krále Slunce - Králova zahradnice - můžete shlédnout v rámci blížící se Ladies Night, kterou pořádá 14. dubna 2015 Cinema City v Ostravě. Neseďte doma a vyrazte s kamarádkami do kina nechat se inspirovat touto jedinečnou dobou!


 

Film, který návštěvnice Ladies Night uvidí ještě dříve, než vstoupí oficiálně do kin, vypráví příběh emancipované zahradnice Sabine De Barra (Kate Winslet), která je povolána, aby pro krále Francie vytvořila zahrady dosud nevídané nádhery. Pro pobyt na zdejším dvoře jsou ale potřeba ostré lokty. Kate v roli Sabine musí obstát nejen jako profesionálka, která navrhne zahrady obdivované celým světem, ale musí obstát i jako žena, která skrývá tajemství z minulosti. Vlna, kterou jako vášnivá, upřímná a emocionální bytost rozpoutá, však umí smést toho, kdo ji rozpoutal.

Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Pro všechny příchozí bude navíc coby pozornost přichystán welcome drink.

Vstupenky na Ladies night je možné si od 24.3. zakoupit za 199 Kč na pokladně kina nebo online na www.cinemacity.cz.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA