Úvodní strana » Aktuality » Událo se » VALMEZ 2015 se blíží

VALMEZ 2015 se blíží

Již čtvrtý ročník festivalu meziříčských kapel VALMEZ 2015 se připravuje v Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí. Ten se ve velkém sále a M-klubu uskuteční v sobotu 10. října od patnácté hodiny. Předcházet mu bude v pátek 9. října promítání dokumentu Valmez 2013 a filmu Návštěvní místnost.


Také čtvrtý ročník festivalu Valmez, který se v prostorách Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí uskuteční druhý zářijový víkend, zahrne široké spektrum hudby od folku až po metal. Hlavně díky návštěvníkům, kteří jej v posledních třech letech navštívili, se festival stal něčím jedinečným. A jinak tomu snad nebude ani v roce letošním. Dramaturgie Valmezu dala dohromady program čítající čtrnáct meziříčských uskupení.
Celé festivalové dění se bude opět rozprostírat ve velkém sále a sklepení M-klubu. Na rockové a metalové scéně v M-klubu vystoupí kapely Secrets Of Separation, Jam Club Special, Harom, Black Adder, Punkhart, Artificial Life a Itai. Alternativní a folkovou scénu na velkém sále obsadí skupiny Ajajaj, Fred Madison, písničkář Jan Hlucháň a kapely Drtikol, Docuku, The Dust a Houby.
Vstupné se oproti loňským ročníkům nijak nemění. Jako tradičně je do 17. hodiny 50 Kč, poté 100 Kč. Více informací o festivalu a jednotlivých účinkujících lze najít na oficiálních stránkách festivalu www.valmezfest.cz.

Autor: (smo#2015)

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA