Úvodní strana » Aktuality » Událo se » V Ostravě se bude měřit hlasitost fandění

V Ostravě se bude měřit hlasitost fandění

Vítkovičtí fanoušci budou mít ve druhém domácím čtvrtfinále v pátek 15. března příležitost ukázat svou sílu. Radegast, partner klubu HC Vítkovice Steel a extraligy, vyšle právě na tento zápas do ČEZ ARÉNY měřiče s profesionálním hlukoměrem. Pokud si vítkovičtí fanoušci připíší nejvíce decibelů ze všech klubů, které letos uvidí play off, získají titul „Nejhlasitější fanoušci play off“. Zároveň se mohou těšit na pivo Radegast pro oslavu vítězství.


„Play off je vrcholem hokejové sezóny, při kterém fanoušci ještě více prožívají úspěchy i zklamání s hráči svých týmů. Součástí soutěžní nálady jsou i časté dohady mezi fanoušky, kteří z nich jsou nejlepší. Proto jsme se rozhodli během čtvrtfinále změřit, na kterém stadionu se fandí nejhlasitěji,“ řekl marketingový manažer značky Radegast Karel Kraus.

Měření bude probíhat na každém stadionu při jednom čtvrtfinálovém zápase. Měřič s profesionálním hlukoměrem bude vždy u domácí střídačky, což je místo, kde fandění vnímají hráči. Hlasitost bude měřena během celého zápasu, tedy i při gólech či dramatických situacích, které vyvolávají pořádně hlasitou reakci publika.

Fanoušci, jejichž fandění bude nejhlasitější, se mohou těšit na cenu, kterou popsal Karel Kraus: „Fanklub vítězného týmu obdrží certifikát, díky kterému se bude moci pyšnit titulem Nejhlasitější fanoušci play off. Právě členové fanklubu jsou ti nejvěrnější a svůj tým podporují za každé situace. Proto právě jeho členům na oslavu vítězství věnujeme dostatečné množství piv Radegast.“
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA