Úvodní strana » Aktuality » Událo se » V Lipové mají hned tři důvody k oslavě

V Lipové mají hned tři důvody k oslavě

Hned několik důvodů k oslavě budou mít 17. října v Lipové – lázních. Wellness hotel Helios si připomene čtvrté narozeniny, zároveň zde přivítá první hosty nový hotel toč a navíc se zájemci mohou poprvé vydat po nově vybudovaných Lipovských stezkách.


 

Nabitý program vypukne třetí říjnovou sobotu v jedenáct hodin, kdy začne výlov rybníku s následným grilováním ryb. Po celou dobu bude v areálu vyhrávat hudba, k vidění bude carving motorovou pilou, který si mohou hosté také sami vyzkoušet stejně tak jako atraktivní aquazorbing nebo lukostřelbu. Děti se pro změnu budou moci vyřádit na trampolíně a hřišti.
Slavnostní otevření Lipovských stezek se uskuteční ve třináct hodin. “Ucelená síť stezek pro všechny milovníky cyklistiky vede po louce nad zahradou hotelu Helios a dále lesním terénem. Celková délka tras je necelých pět kilometrů,” upřesnila za pořadatele Marie Nezvalová.
Oslavy v Lipové vyvrcholí v šest hodin večer, kdy se veřejnosti otevře zbrusu nový hotel Toč. V jeho prostorách si budou moct hosté vychutnat bohatý raut doprovázený cimbálovou muzikou Petra Tománka. „Hotel Toč se nachází nedaleko hotelu Helios a nabízí příjemné ubytování pro všechny druhy klientů s kompletním zázemím a výbornými službami včetně nadstandardního vybavení. Celková kapacita hotelu je pětapadesát lůžek v rozsahu dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů,” popisuje nové ubytovací zařízení v Jeseníkách Marie Nezvalová.

 

 

Zdroj: elektronický zpravodaj NavštivteJeseníky.cz
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA