Úvodní strana » Zajímavosti » V lázních prázdniny nekončí

V lázních prázdniny nekončí

Všichni školáci už brzy usednou do školních lavic, ale v jesenických lázních prázdninové radovánky ještě nekončí. Poslední srpnovou sobotu se zde uskuteční rodinná akce Prázdniny nekončí a o týden později v lázních vypukne adrenalinový Den zdraví s Vincenzem Priessnitzem.


Akce Prázdniny nekončí nabídne 30. srpna spoustu soutěží a zábavných atrakcí. Malé návštěvníky pobaví klauni Bublipuci, zatančí si kubánskou salsu nebo oblíbenou zumbu. Pro hravé děti bude jako stvořený Nafukovací svět, ve kterém je čekají obří nafukovací šipky, nafukovací horolezecká stěna, překážková dráha Alkatraz nebo velké nafukovací bludiště. Chybět nebude tradiční skluzavka, skákací hrad nebo obří trampolína. Kluky bezpochyby nadchne přílet vojenského vrtulníku, který si mohou zblízka prohlédnout. Součástí programu bude také charitativní akce „Pomáhejme, když můžeme“, která věnuje výtěžek ústavu sociální péče Domov Sněženka Jeseník.


Den zdraví s Vincenzem Priessnitzem, který se uskuteční 5. září, již tradičně představí veřejnosti práci složek Integrovaného záchranného systému. V areálu Priessnitzových lázní ukáží své umění záchranáři z horské služby, pyrotechnici, divákům se bude tajit dech také při vojenském zásahu nebo simulované dopravní nehodě.
Akce potrvá od deseti dopoledne do deseti hodin večer. Připraven je bohatý doprovodný program jako zábavná pěna pro děti, zumba shoa a koncerty.

Více na www.priessnitz.cz.

 

Zdroj: elektronický zpravodaj NavstivteJeseniky.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA