Úvodní strana » Aktuality » Událo se » V Koutech pojede lanovka za polovinu

V Koutech pojede lanovka za polovinu

Ppřehlídka autoveteránů, soutěž hasičských družstev, pochod naučnou stezkou a také koncerty kapel. To vše a mnohé další čeká na návštěvníky ve sportovním areálu Kouty, kde se v sobotu 12. září uskuteční 4. ročník Olomoucko – Opolských her.


 

Pořadatelé mají navíc dobrou zprávu pro naše peněženky. Připravili slevové akce, tou nejlákavější je poloviční sleva na dva kilometry dlouhou lanovku z Koutů na Medvědí vrchol. Když se k tomu přidá, že za vstup na Olomoucko – Opolské hry návštěvníci nezaplatí ani korunu, máme tu ideální tip na víkendový rodinný výlet.
A jak konkrétně bude program Olomoucko – Opolských her probíhat? „Už v devět hodin dopoledne vypukne v areálu Kouty soutěž hasičských družstev žáků O pohár starosty Loučné a ve třináct hodin přilákají pozornost návštěvníků nablýskané kapoty automobilových veteránů a raritních motocyklů. O dobrou náladu se postarají také muzikanti, od 14 hodin budou znít po jesenických horách tradicionály v podání Dixielandu z Loučné nad Desnou,“ uvedl ředitel areálu Kouty Petr Marek.
Do konce měsíce září uspořádá areál Kouty ještě další vyhlášenou akci, a to extrémní závod v běhu a jízdě na kole. Třetí ročník horského duathlonu Koutyman se uskuteční 26. září a zájemci se na startovní listinu mohou přihlásit online do 21. 9. nebo na místě v den závodu.

 

 

Zdroj: elektronický zpravodaj NavštivteJeseníky.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA