Úvodní strana » Aktuality » Událo se » V Bludově se poběží pro zdraví

V Bludově se poběží pro zdraví

Na sobotu 23. května chystají zábavný program lázně Bludov, kde se od 14 hodin uskuteční sportovní akce pro všechny generace s názvem Lázeňský běh pro zdraví. Přáním pořadatelů je navázat na úspěch loňského prvního ročníku, kdy se na běžeckou trať vydalo přes sto sportovců


 

Pro účastníky běhu budou letos připraveny hned čtyři běžecké kategorie: rodiče a děti do 15 let, běžíme v páru, lázeňské děti, pro radost – ženy a muži. Kromě odvážných sportovních výkonů čeká na návštěvníky Lázeňského běhu nabitý doprovodný program.
„Vedle vystoupení muzikantského dua UsB se lidé mohou bavit při tanečních vystoupeních, ukázkách výcviku dravých ptáků, bublinové show nebo při tombole, ve které mohou vyhrát zájezd do Maďarska nebo vyhlídkový let letadlem," uvedla za pořadatele Pavla Kubová a dodala, že na děti čeká také spousta soutěží, projížďky na koních a oblíbená atrakce skákací hrad.

Lázně Bludov se nachází v malebném prostředí podhůří Jeseníků a svou péči věnují převážně klientům s onemocněním pohybového aparátu a obezitou. Areál lázní ovšem nabízí mnoho volnočasových aktivit pro širokou veřejnost. Například minigolf, posilovnu, chloubou lázní je také krásný park.

 

 

Zdroj: NavštivteJeseníky.cz
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA