Úvodní strana » Aktuality » Událo se » ÚTĚK V ŘETĚZECH čeká nejvíce soutěžících!

ÚTĚK V ŘETĚZECH čeká nejvíce soutěžících!

Stále zvyšující se zájem o největší městský adrenalinový závod vedl historicky poprvé pořadatele k tomu, že museli z časových důvodů zastavit příjem dalších přihlášek! Počet dvojic, které chtějí absolvovat letošní osmý Útěk v řetězech se nakonec ustálil na číslovce 32, což je technické maximum, aby všichni soutěžící stihli doběhnout ještě před setměním…


Už v sobotu 4. října se tak od ranních hodin budou v amfiteátru pod Letním kinem v Havířově scházet dvojice, které se nechají dobrovolně spoutat policejními pouty, se zavázanýma očima vyvézt neznámo kam a poté se snažit podle „slepé“ mapy najít cílový prostor. Po cestě je bude čekat řada nástrah, včetně boje s nepřáteli, až po boj s polními podmínkami a vlastní fyzickou i psychickou kondicí. První dvojice pak vystartují z neznámého místa v deset hodin ráno a kolem jedné hodiny je budou v cíli čekat návštěvníci, jejich přátelé i pořadatelé. „po cestě je čeká jediná odtajněná disciplína, kterou absolvují v občerstvovací stanici u HM Globus v Havířově a historicky poprvé tak uvidí fanoušci soutěže někoho přímo v akci. Doporučujeme se zajít podívat, v této fázi soutěže už toho budou mít dvojice hodně v nohách a bude to na nich určitě vidět,“ shodují se pořadatelé z horolezeckého oddílu Tatran Havířov. Komu stačí vidět zničené „útěkáře“ až v cíli a bude si chtít navíc užít zajímavý doprovodný program, ten jistě zamíří na místo startu a cíle – pod Letní kino v Havířově.
 

„Od desáté hodiny ranní zde budou připraveny netradiční disciplíny pro malé i velké – například slapský Radegast adrenalin park, či závody na simulátorech jízdy – Raceboxech. Všichni úspěšní účastníci za jejich splnění samozřejmě dostanou odměny od partnerů akce. A jelikož se jedná tradičně o akci s vojenskou tématikou, která je letos směřována k historickým událostem kolem studené války, bude zde ke zhlédnutí i technika protichemické jednotky, či ukázky sebeobrany a bojových umění,“ dodávají spolupořadatelé akce z havířovské produkční agentury Viking agency.
Po jedné hodině odpolední navíc proběhne na stejném místě rockový festival plný opravdového nářezu s podtitulem Slezský nářez. V jeho programu se představí nejen vítězové třináctého ročníku soutěže amatérských hudebníků Radegast Líheň - Slepí křováci z Frýdku-Místku, ale i karvinsko-třinečtí rockoví pardálové Respekt, či oblíbené havířovské party Awrizis, Antigod, Gutter Slut, Solar System a Rumštajn!
Více informací najdou fanoušci na FB a webových stránkách soutěže www.utekvretezech.com. Vstup na akci je tradičně, díky podpoře ctěných partnerů, zcela ZDARMA a to včetně všech soutěží.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA