Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Turnaj OSTRAVA CUP 2012 - výsledky

Turnaj OSTRAVA CUP 2012 - výsledky

Ve dnech 12. – 14. 10. 2012 se konal v hale Saréza Ostrava – Přívoz XIV. ročník mezinárodního turnaje vozíčkářského ragby OSTRAVA Cup 2012. Na organizační přípravě a vedení celého projektu se podílelí významnou měrou handicapovaní členové SK Ostrava. Turnaje se účastnilo 5 týmů z Polska a České republiky.


Turnaj poslouži 75-ti těžce tělesně postiženým vozíčkářům. Význam projektu je pro vozíčkáře neocenitelný v oblasti pohybové reedukace, rehabilitace a udržení fyzické kondice.

Výsledky turnaje:
1. The Reds (POL)
2. Prague Robots (CZE)
3. Lions Ostrava (CZE)
4. Sitting Bulls (POL)
5. Koníci Ostrava (CZE)

Chtěli bychom poděkovat sponzorům za jejich finanční a věcnou podporu a doufame, že i v příštích letech bude tato významná mezinárodní sportovní akce v Ostravě nadále podporována.

Plakát turnaje OSTRAVA Cup 2012 byl otištěn v deníku MORAVSKOSLEZSKÝ DENÍK. Plakát byl uveden v tiskovinách: inzertní AVÍZO, výsledky uveřejní magazín VOZKA, VOZÍČKÁŘ. Mediálním partnerem byl internetový portál www.severni-morava.cz, kde byl umístěn plakát a odkaz na stránky www.skostrava.cz (podrobné informace o turnaji OSTRAVA Cup). Informace o turnaji byly uvedeny ve zpravodajských relacích rádia Kiss Morava, ČESKÝ ROZHLAS OSTRAVA, rádia ČAS, www.sportovniturnaje.cz.
Vytištěné plakáty ve formátech A1, A2 byly rozmístěny v informačních centrech města Ostravy, v knihovně města Ostravy, Univerzitní knihovně a v hale SAREZY Ostrava – Přívoz.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA