Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Tradiční smršť humoru divadla Sklep v Domě kultury Akord

Tradiční smršť humoru divadla Sklep v Domě kultury Akord

Legendární divadelní soubor Sklep přijede 28. listopadu do Ostravy s novou Besídkou. A kde jinde ji bude možno vidět než v Domě kultury Akord, který se za léta spolupráce stal ostravskou domovskou scénou Sklepáků. Soc-realistická architektura DK Akord dokonce v minulosti posloužila jako ideální kolorit pro televizní záznam představení Besídka.  


Divadlo Sklep bylo založeno v roce 1971 ve sklepě babičky Davida Vávry a představení Besídka se zařadilo mezi stálý repertoár divadla. Jedná se o revuální pásmo scének, skečů, písní a tanců, čerpajících ze svérázného a osobitého smyslu pro humor všech členů divadla Sklep. Každým rokem je Besídka jiná, sestavena ze zcela nových scének, ve kterých účinkují kmenoví členové souboru a jejich přátelé jako hosté.

V Ostravě mezi účinkujícími nebude chybět Milan Šteindler, Jiří Fero Burda či Václav Marhoul. O stálé popularitě Divadla Sklep svědčí i dvě naplněná představení v DK Akord, která Sklepáci odehrají během jednoho dne v 17 a ve 20 hodin. Srdečně zveme na společnou léčbu smíchem.
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA