Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Tomáš Kočko pokřtí novou desku ve studiu ČRo Ostrava

Tomáš Kočko pokřtí novou desku ve studiu ČRo Ostrava

Tomáš Kočko a Orchestr vydal v říjnu novou desku s názvem Cestou na jih. Pouze na třech koncertech během podzimního turné pokřtí desku. Jedním z nich je i koncert v Hudebním studiu Českého rozhlasu Ostrava a to v úterý 6. listopadu. První hodina koncertu, který začíná v 18.00 hodin, bude tradičně vysílána v přímém přenosu.


Po roce a půl se do Hudebního studia vrací Tomáš Kočko se svým Orchestrem. Tehdy, v květnu r. 2011, v přímém přenosu spolu se skupinou Silent Stream Of Godless Elegy pokřtili desku s názvem Godula. Nyní se Tomáš Kočko vrací, aby posluchačům ostravského studia Českého rozhlasu i návštěvníkům koncertu představil svůj nejnovější počin s názvem Cestou na jih. Kromě kvarteta muzikantů skrývající se za označením Orchestr se na desce také podíleli: Zuzana Lapčíková, Alice Holubová z Hradišťanu, legendy brněnského jazzu Jaromír Hnilička a Mojmír Bártek, Petr Vavřík z Butu nebo Miroslav Kolacia s Petrem Pavlincem z Horňácké cimbálové muziky Martina Hrbáče.
Nová deska dle recenzí slibuje mnohé - symfonickou pompu, koketování s heavy metalem, nefalšovanou dechovku, ulítlý dixieland či dokonce jen prostou linku cimbálu na pozadí beat boxu. Svůj vlastní názor si mohou návštěvníci i posluchači ČRo Ostrava utvořit 6. listopadu v 18.00 hodin. První hodina koncertu se bude vysílat v přímém přenosu.
Vstupenky v hodnotě 100,- Kč lze zakoupit v předprodeji a v den koncertu na recepci Českého rozhlasu Ostrava a v Ostravském informačním servisu.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA