Úvodní strana » Aktuality » Událo se » To bude HRACHOT!

To bude HRACHOT!

11. 8. 2010 Hrachovec u Valašského Meziříčí V tuto chvíli zbývá do začátku hudebního festivalu Hrachovka 2010 zhruba 72 hodin. Práce na stavbě areálu už začaly a přes drobné obtíže můžeme říct, že nám Hrachovka pěkně roste. Ve chvilce času, kterou máme mezi stavěním pódií a oplocením areálu, si pojďme říct, co nás letos čeká


Na Hrachovku se nepřipravuje pouze realizační tým, ale také návštěvníci. Abychom jim přípravy ulehčili, čeká všechny páteční Rozjezd na ZELENOU s rádiem Valašsko. Thajské lucerny štěstí zahájí večer naplněný taneční hudbou, hip-hopem a DNB rytmy. A kde jinde by měla příprava probíhat než přímo v areálu Hrachovky? Když rozjezd na Zelenou tak nesmí chybět panák zelené za 15 Kč? Hrachot začne v pátek ve 20:00. Vstupné je 30 Kč, pro majitele vstupenky na festival je rozjezd zdarma.
Samozřejmě jsme pamatovali i na fanoušky, kteří si ještě ve všem tom předhrachovém shonu nestihli zakoupit lístek, a připravili jsme soutěž, která se setkala s velkým ohlasem. Tři vstupenky ukryté ve schránce na neznámém místě budou už brzy znát své majitele, kteří se jako první prokousali nástrahami indicií geocachingu.
Připraveni na Hrachovku a se vstupenkou v ruce se tedy můžeme vrhnout do víru zábavy. Festivalový areál se otevírá v 9:30. Prvních 10 nedočkavců získá poukaz na energetický balíček! Ostatní samozřejmě nepřijdou zkrátka. Kromě vystoupení předních českých a slovenských interpretů jako je Polemic, Martin Chodúr, PSH, Žlutý pes, Skyline, Michal Hrůza, Jan Budař, Airfare nebo Elektrïck Mann nás čekají i exkluzivní autogramiády některých z nich.
Ten, kdo už posbíral všechny podpisy hvězd, nudit se nebude. Zabubnovat si na djembe ve stanu s fair trade předměty Ambos Mundo, okouknout novinky Grow Shopu nebo design shopu Zrní, případně si zajít odpočinout do Fajn Zone městečka a cestou se zastavit jak jinak než na vynikající HRACHOVOU polévku může každý, kdo se zrovna nebude pod některým ze tří pódií zmítat do rytmu. A protože po takovém tělocviku může přijít žízeň, zapojili jsme se do projektu Čistý festival. Prázdné kelímky v počtu 25 ks tak může každý směnit za pivo či nealko, stejně tak i 50 použitých papírů.
A ještě jedno speciální překvapení na závěr. Pouze pro návštěvníky festivalu jsme si připravili originální happening. Za jasné noci se totiž můžeme těšit na podívanou v podobě hromadného pádu hvězd. Nebudou nám však padat z pódií, ale z noční oblohy, v podobě roje Perseid, který vrcholí právě na Hrachovce.
Doufejme tedy, že jich uvidíme co nejvíc, což bude znamenat, že nám počasí přálo ve dne i v noci. Teď se ale vraťme k práci, abychom pro Vás stihli všechno v čas připravit.


Vaše Hrachovka
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA