Úvodní strana » Aktuality » Událo se » TISKOVÁ ZPRÁVA: Festival Beskydy Sound 14. srpna nabídne kvalitní hudbu i zábavu

TISKOVÁ ZPRÁVA: Festival Beskydy Sound 14. srpna nabídne kvalitní hudbu i zábavu

Je to již dva roky, kdy na nábřeží Ostravice ve Frýdku-Místku vystoupili legendární Alphaville a další kapely v rámci třetího ročníku festivalu Beskydy Sound. Po odmlce v roce 2009 se festival vrací v plné parádě a nabídne spoustu kvalitní hudby i zábavy pro mladé lidi, ale také pro celé rodiny.


BESKYDY SOUND 2010 - DATUM 10. SRPEN 2010

V sobotu 14. srpna se na dvou pódiích představí hudební špička – Horkýže Slíže, Vypsaná fixa, David Koller zahraje hity kapely Lucie, Toxique, Satrianiho žák Geoff Tyson, bosenští Dubioza Kolektiv, kteří dvakrát po sobě nadchli na ostravských Colours, ale také domácí The Cornflakes, kteří Frýdek-Místek letos reprezentují na největších českých festivalech jako Rock for People, Colours of Ostrava, Sázavafest, Votvírák, Benátská noc a dalších.
Kromě hudebního programu na návštěvníky čeká řada příjemných novinek. Festival se snaží vyjít vstříc rodinám, které nechtějí nechávat své děti doma, ratolesti do výšky 140 cm mají vstup na festival zdarma a budou pro ně připraveny nafukovací atrakce a soutěže o ceny s projektem Tonda Obal. Beskydy Sound se letos snaží být ohleduplný k přírodě a usiluje o certifikaci Čistý festival společnosti EKO-KOM. Proto bude v areálu bude připravena celá řada tzv. zelených bodů, kde mohou návštěvníci třídit odpad, na květinovém stánku projektu Čistý festival budou za přinesené plasty a papíry dokonce odměňováni milými dárky. Z přinesených plastových kelímků se bude skládat had, který bude usilovat o překonání oficiálního českého rekordu – nejdelší had z půllitrových kelímků. V areálu bude k vidění také expozice Asekolu s názvem Svět recyklace, na břehu Ostravice vyroste stylová čajovna ve tvaru mongolské jurty, zajímavý bude také zdravý bod Všeobecné zdravotní pojišťovny, kde si mohou lidé ověřit, jak na jejich zdraví působí festival.
Návštěvníci budou mít také snazší dopravu na festival. S oficiálním dopravcem Českými drahami se nám podařilo dohodnou posílení posledních nočních vlaků z Frýdku-Místku všemi směry, další oficiální dopravce FM Taxi bude všechny návštěvníky se vstupenkou nebo identifikačním páskem vozit po celou dobu konání festivalu ve Frýdku-Místku za pouhých padesát korun.
Vstupenky v předprodeji jsou v síti Ticketportal a pobočkách Ostravských informačních center, Beskydského informačního centra a dalších obvyklých předprodejích za 300 korun, na místě budou stát 400 korun, držitelé průkazu ZTP zaplatí na místě 200 korun.

Více informací o festivalu najdete na www.beskydysound.cz

Program:

BESKYDY STAGE
12:30-13:30 AIRFARE (us/cz)
14:15-15:15 DAVID KOLLER s hity Lucie
16:45-18:00 VYPSANÁ FIXA
19:10-20:30 DUBIOZA KOLEKTIV (bh)
21:30-22:45 HORKÝŽE SLÍŽE (sk)
0:00-0:00 THE CORNFLAKES

CHILLOUT STAGE
13:30-14:15 DEBILL HEADS
15:15-16:45 TOXIQUE
18:00-19:00 SUNFLOWER CARAVAN
20:30-21:30 PSIO CREW (pl)
22:45-24:00 GEOFF TYSON (us/sw/cz)

Beskydy Sound se koná za podpory Statutárního města Frýdek-Místek, hudebního klubu Stoun, hlavních mediálních partnerů hudební televize Óčko, Hitrádia Orion, Deník, Superbeat.cz, Report, hudební televize Musiq One a partnerů Radegast, Kofola, České dráhy, Poštovní spořitelna, Chevrolet – Pavlas Trust, FM Taxi, Nevi, Sportplex, ABM Morava, TS a.s., Frýdecká skládka, Národní dům, Hotel Afrika, DWB, Ormonde Organics a Expert elektro. Mediálními partnery jsou Vychytane.cz, Naše Frýdecko-Místecko a Severni-Morava.cz

PLÁN AREÁLU ZDE

 

 

   

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA