Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Tečkou za prvním ročníkem MUZIKOMATu bude koncert kapely POLEMIC

Tečkou za prvním ročníkem MUZIKOMATu bude koncert kapely POLEMIC

Soutěžní projekt přeshraniční spolupráce s názvem MUZIKOMAT se blíží do velkého finále, které se uskuteční 28. listopadu od 16.00 hodin ve velkém sále vsetínského Domu kultury, kde bude večer po vyhlášení výsledků patřit koncertu slovenské kapely POLEMIC.


 

První ročník přeshraničního hudebního projektu mezi kulturními domy ve Vsetíně a Púchově vrcholí. Z celkového počtu patnácti zúčastněných mladých hudebních uskupení napříč žánrovým spektrem z různých koutů České a Slovenské republiky bylo prostřednictvím prázdninového on-line hlasování fanoušků vybráno šest nejúspěšnějších kapel (tři z ČR a tři ze SR), které se 28. listopadu zúčastní velkého finále, kde o celkovém českém a slovenském vítězi rozhodne odborná pětičlenná porota. Za Česko vystoupí kapely Vyhoď blinkr, Shape the cat, Anacreon. Za Slovensko Ugandské netopiere, Dard a Preničzanič.

Po vyhlášení výsledků komitétem porotců bude nejen pro návštěvníky finálového klání připraven ve velkém sále od 20.00 hodin koncert osmičlenné kapely POLEMIC, stálice slovenské ska a reggae scény, která už více jak pětadvacet let roztancovává své fanoušky.

Vstup na finálové klání MUZIKOMATu je pro veřejnost zdarma. Předprodej vstupenek na koncert skupiny Polemic probíhá v kině Vatra. Více na: www.dkvsetin.cz nebo www.muzikomat.eu.


Projekt je realizován za podpory Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj – Společně bez hranic, Fondu mikroprojektů a Regionu Bílé Karpaty – Správce Fondu.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA