Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Svatební veletrh na zámku v Kravařích - jediný svatební veletrh na Opavsku

Svatební veletrh na zámku v Kravařích - jediný svatební veletrh na Opavsku

Inspirace nejen pro Vaši svatbu…


Městský úřad Kravaře, odbor sociálních věcí a kultury pořádá ve dnech 10. a 11. listopadu 2012 od 10:00 do 18:00 hod. na zámku v Kravařích třetí ročník Svatebního veletrhu. Jde o jediný takový veletrh na Opavsku!
Pro návštěvníky bude připravena pestrá nabídka služeb, bez kterých se žádná svatba neobejde. Na akci nebude chybět rozsáhlý výběr svatebních a společenských šatů, šatů pro družičky, spodního prádla, dále pak svatební dorty, cukroví, svatební koláče, svatební oznámení, snubní prsteny, doplňky a dekorace, svatební automobily k pronájmu a mnoho dalších.
Dámy jistě zaujmou originální vazby květin, či prezentace kosmetických a kadeřnických služeb. Připravena bude také prezentace obřadních síní na Hlučínsku, nebude chybět ani nabídka prostor k pronájmu na Vaši svatbu či oslavu jubilea.
Návštěvníci se budou moci nechat inspirovat také na blížící se plesovou sezónu, na 1. svaté přijímaní, oslavy životních jubileí a mnoho dalších příležitostí.
Po oba dva dny bude probíhat bohatý doprovodný program. K vidění budou módní přehlídky svatebních a společenských šatů, spodního prádla, pánské kolekce, dále pak květinové show a další…
Na přehlídkách můžete vidět Michaelu Dihlovou (finalistku České miss 2012) a Šárku Cojocarovou (Českou miss Earth 2011).

Vstupné na akci je 40 Kč.
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA