Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Soutěžte se Slavnostmi města Šumperka

Soutěžte se Slavnostmi města Šumperka

Do konce května mohou zájemci soutěžit o ceny na webu města Šumperka www.sumperk.cz. Nacházejí se zde tři otázky související s historickou událostí, kterou Slavnosti města Šumperka každoročně první víkend v červnu připomínají.


„Soutěž bude probíhat formou vědomostního kvízu se třemi otázkami z historie tzv. Šumperského sněmu,“ upřesnil Bohuslav Vondruška z oddělení kultury a vnějších vztahů šumperské radnice. „Soutěžící přímo na internetových stránkách města vyberou odpovědi ze tří možností, vyplní své jméno a kontaktní údaje. V pátek 31. května proběhne losování. Vylosovaní šťastlivci si budou moci převzít ceny v informačním stánku města Šumperka přímo při Slavnostech města Šumperka, které se letos uskuteční v sobotu
1. června 2013,“ doplnil. Soutěžící se mohou těšit na zajímavé ceny. „Ti, kteří nevyhrají, nemusejí zoufat. Přímo při Slavnostech města Šumperka bude soutěž pro děti i dospělé, během které soutěžící budou plnit pět dovednostních úkolů, např. přetahování lanem, házení podkov, vázání uzlů. Soutěžní kartičky s vyznačením absolvování všech disciplín budou slosovatelné o další ceny. Vítězové budou vylosováni v 17 hodin a vyhlášeni o půl hodiny později spolu s předáním cen v soutěži o plakát slavností a výtvarné soutěže šumperských mateřských a základních škol,“ dodal Vondruška.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA