Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Slezskoostravský Rock-Fest 2012 open air na Hradě!!!

Slezskoostravský Rock-Fest 2012 open air na Hradě!!!

5. ročník Slezskoostravského Rock-Festu open air proběhne po vydařených zkušenostech z minulých let opět na Slezskoostravském hradě dne 25. srpna 2012 od 11.30 – 23.00 hodin.


Hudební festival se bude konat opět na dvou podiích - Nádvoří STAGE a Aréna STAGE, kde v poledních hodinách vystoupí mladé hudební soubory, vítězové amatérských hudebních soutěží Boom Cup a Radegast Líheň a od odpoledních do nočních hodin proběhne produkce známých rockových kapel.
V letošním ročníku se pořadatelé zaměřili na rockové legendy, které v Ostravě delší dobu nevystupovaly, a tudíž jsou po nich tamní fanoušci „hladoví“ jako např. Aleš Brichta Band, Tanja i oblíbená Doga, nebo stále „bláznivější“ Vilém Čok & Bypass, či moravská ethnometalová formace Silent Stream Of Godless Elegy. Na talentovanou rockovou partičku Segment, finalistu televizní soutěže Česko Slovensko má talent jistě bude zvědavo nemálo příznivců. Ze zahraničních hostů přivítají němečtí Asgaia či také velmi pestrý slovenský Tom Grohregin žijící v Ostravě a další účinkující jsou v jednání.
Součástí festivalu budou opět doprovodné akce i atrakce pro děti a mládež – dětský koutek. V průběhu akce budou zajištěny prodeje občerstvení, workshopy a jiné aktivity…celým festivalem bude provázet i na kytaru hrát oblíbený moderátor a bavič Ruda z Ostravy.

Potvrzené kapely:
Aleš Brichta Band, Doga, Vilém Čok & Bypass, Silent Stream Of Godless Elegy, Segment, Silent Hill, Asgaia /Ger/, Tanja, Kapriola, Tom Grohregin, The Places.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA