Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Ski4Fun Cup 2013 odstartuje na Bílé

Ski4Fun Cup 2013 odstartuje na Bílé

Chcete si vyzkoušet atmosféru lyžařských závodů, jaké znáte z televizních obrazovek? Myslíte si, že jste rychlí, a chcete si to ověřit v porovnání s ostatními? Pak přijeďte 19. ledna 2013 do Ski areálu Bílá, kde se uskuteční první ze čtyř závodů Ski4Fun Cupu 2013.


Rok se s rokem sešel a do českých lyžařských středisek opět dorazila mnohými toužebně očekávaná zima. A s ní i Ski4Fun Cup – zábavný celodenní program spojený s testováním nejnovějších modelů lyží značek Atomic a Salomon a také závodem v super obřím slalomu pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu na profesionálně připravené trati a atmosféru opravdového závodění. A navíc účastníci závodu získají 50% slevu na celodenní permanentku!


V letošním roce se seriál Ski4Fun Cup zastaví ve čtyřech lyžařských střediscích. Začíná se v Moravskoslezských Beskydech, a to ve Ski areálu Bílá (www.skibila.cz). Ten se pyšní celou řadou sjezdových tratí od sjezdovek pro děti a začátečníky přes svah střední obtížnosti až po závodní sjezdovky s homologací FIS. Právě na ní bude 19. ledna 2013 vytyčena závodní trať superobřího slalomu pro závod Ski4Fun Cupu, který je určen široké veřejnosti bez rozdílu věku a pohlaví.

Kvalitní sjezdovkou to ale jen začíná. Účastníci závodu si mohou vyzkoušet skutečné závodění se startovním číslem a atmosférou a servisem jak se sluší a patří. Pořadatelé vám změří čas, a když to bude k světu, můžete si dokonce vyjet i nějaké ceny. Navíc jako bonus získáte s možností startovat v závodě také slevu na celodenní permanentku pro lyžovačku v den závodu. A protože mediálním partnerem je ČT Sport, můžete se při troše štěstí po akci vidět v patnáctiminutovém záznamu, který ze závodu televize připraví a odvysílá. Startovné činí 150 Kč pro dospělé a 30 Kč pro děti.

Přihlásit se do závodu je možné předem na www.ski4fun.cz nebo přímo na místě v den závodu do 9 hod.. Startovní číslo si pak můžete v kanceláři závodu vyzvednout od 7.30 hodin do 9 hod., první start závodu Ski4Fun Cup 2013 je naplánován na 9.30 hodin a potrvá až do 15 hod. V této době máte možnost absolvovat trať tolikrát, kolikrát zvládnete, nejlepší čas se bude počítat do celkového hodnocení. Čekání na vyhlášení výsledků a rozdělení cen pro nejlepší v jednotlivých kategoriích zkrátí doprovodný program, jehož součástí jsou módní přehlídky Salomon, losování tomboly Atomic Salomon Skitesting a další program.

Ski4Fun 2013 pokračuje 26. ledna ve Skiareálu Lipno, 2. února v Rokytnici nad Jizerou a 9. února ve Skiareálu Dolní Morava. Další informace najdete na www.ski4fun.cz.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA