Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Sexy tanečnice, racing simulátory a nebezpečně rychlá auta v Ostravě uvedou premiéru Rychle a zběsile 7

Sexy tanečnice, racing simulátory a nebezpečně rychlá auta v Ostravě uvedou premiéru Rychle a zběsile 7

O tom, že i auta mohou létat, se můžete přesvědčit sami! K uvedení nejnovějšího dílu akčního filmu Rychle a zběsile se chystá roadshow po celé České republice.


 

Těšit se můžete těšit na vystavená rychlá auta, sále také Racing 3D Simulátor, který bude umístěn před kinosály ve Forum Nová Karolína, kde si můžete vyzkoušet řídit toto auto a zasoutěžit si tak o zajímavé ceny. V místě konání zpestří program svým vystoupením sexy tanečnice, hudba a další doprovodný program, tak abyste si připadali, že jste součástí filmu. Veškeré aktivity budou probíhat v době od 12 do 20 hodin a to již tuto neděli 5. dubna!

Ve filmu hlavní hrdinové stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, což se bohužel o představitelovi Briana O’Connera, jednoho z klíčových hrdinů filmu kterého ztvárnil Paul Walker, říci nedá. Jeho tragická autonehoda zásadně ovlivnila natáčení. Producent a herec Vin Diesel potvrzuje, že tenhle díl je věnovaný jeho památce, přesto především zůstává zábavnou adrenalinovou akční jízdou, která ságu posune zase o trochu dál a výš. „Chtěli jsme vzdát Paulovi poctu, ale přitom udržet kontinuitu příběhu. Bylo to hodně složité, stálo mě to spoustu bezesných nocí, ale hlavní je výsledek a ten vás nemůže zklamat,“ slibuje Diesel.


Samotná premiéra filmu je naplánována na 2. dubna a není vhodný pro děti do 12 let. 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA