Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Rychlebské stezky triumfovaly v prestižní anketě DestinaCZe 2013

Rychlebské stezky triumfovaly v prestižní anketě DestinaCZe 2013

Velkolepý úspěch slaví Rychlebské stezky v Jeseníkách. Suverénně vyhrály anketu DestinaCZe 2013 v kategorii Trendy destinace. V prestižní internetové soutěži, kterou pořádá Česká centrála cestovního ruchu Czech Tousim, vedly od začátku hlasování až do samého konce. V silné konkurenci dalších atraktivních oblastí tak obstály stylem star – cíl.


Rychlebské stezky obdržely téměř třicet tisíc hlasů, což je největší počet napříč kategoriemi. Až na dalších místech v anketě skončily proslulé vinařské stezky na jižní Moravě nebo Lipno.
Rychlebské stezky jsou ucelenou sítí stezek (trailů) speciálně upravených pro zábavnou jízdu na horském kole v těsném kontaktu s přírodou. Všechny stezky začínají a končí v obci Černá Voda. „Nejsou to tedy trasy z bodu A do bodu B, ale uzavřené okruhy. Návštěvník nemusí řešit logistiku přesunů. Vše funguje společně, naše služby zahrnují půjčovnu celoodpružených kol, výuku jízdy na MTB, informační servis včetně zajištění ubytování, občerstvení, cykloprodejnu, prodej upomínkových předmětů i mytí kol,“ vypočítává za provozovatele Rychlebských stezek Pavel Horník.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA