Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Rozsvícený vánoční strom a tři autogramiády

Rozsvícený vánoční strom a tři autogramiády

Světlo Vánoc zalije tento pátek 15. listopadu ostravský Avion Shopping Park. Přesně v 18 hodin bude u kavárny Grycan a prodejny New Yorker (vchod z ulice Výškovické) za doprovodu písní dětského pěveckého souboru slavnostně rozsvícen devítimetrový vánoční strom!


Sváteční atmosféru umocní koncert Petra Koláře, který bude následovat. Avion tak letos svou vánoční výzdobu rozsvítí jako jeden z posledních. „Rozhodli jsme se jít v souladu s tradicemi a přinést Vánoce do Avionu až těsně před zahájením doby adventní," vysvětluje Kateřina Ježková, ředitelka centra.
A na hudební vlně pokračujeme... V sobotu 16. listopadu zde proběhnou hned tři autogramiády! Od 14 hodin se můžete těšit na Standu Hložka, o půl hodiny později pak na Vašo Patejdla a autogramiádu uzavře v 15 hodin Ewa Farna. Autogramiády proběhnou v prostoru před prodejnou C&A. Všichni tito zpěváci vystoupí od 17 hodin na tradičním Megakoncertu pro všechny bezva lidi v ostravské ČEZ Aréně. Megakoncertem oslaví pořádající rádio ČAS již své 15. narozeniny. A tomu odpovídá i složení hostů. Těšit se můžete na Boney M, Vašo Patejdla, Janu Kratochvílovou, Ewu Farnou, Olympic nebo Standu Hložka a Petra Kotvalda. Autogramiádou v Avionu tento úžasný Megakoncert začne a v Avionu radost z koncertu také dozní! V sobotu 23. listopadu totiž prvních tisíc návštěvníků, kteří přinesou dva lístky z Megakoncertu, dostane dvousetkorunovou poukázku!

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA