Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Rozsvícení vánočního stromu Akordu očekává rekordní účast

Rozsvícení vánočního stromu Akordu očekává rekordní účast

Den se se dnem sešel, další rok se pomalu schyluje ke konci, a proto se všichni Ostravané v neděli 30. listopadu opět sejdou před DK Akord - na náměstí SNP - na jedné z nejoblíbenějších a nejpoetičtějších venkovních akcí Akordu, aby společně odpočítali poslední vteřiny do Rozsvícení Vánočního stromu. 


 

Přijďte si užít romantickou adventní neděli se skleničkou svařáku, čeká na Vás Vánoční jarmark, ale též bohatý doprovodný program, který začne už ve 14 hodin. Vystoupí Moravský folklorní soubor ŠEVČÍK a Škola popového zpěvu Olomouc, která zahraje vánoční a muzikálové hity, představí se THE BLUES EXPERIENCE (PL) – výborná bluesová kapela, CIRKUS TROCHU JINAK – Veselé peklo a též ACOUSTICA – s českými a světovými rockovými hity v akustickém podání ostravské kapely. Součástí slavnostního programu bude též oficiální vyhlášení vítězů soutěže Foto fest 2014.
I děti si na akci přijdou na své, krom mlsání např. tureckého medu se mohou těšit na Kouzelnou vánoční pohádku, v podání Divadla Smíšek.
Akci moderují Richard Šíma s Evou Šimčíkovou a vstupné je zdarma.
„Vzhledem k tomu, že vloni se odhadovala účast na cca devět tisíc návštěvníků a popularita akce má stále rostoucí tendenci, očekává se letos opravdu rekordní účast. I proto si akce vyžádá určitá dopravní omezení, kdy v době od 15 do 17 hodin bude průjezd Čujkovovou ulicí a ulicí Rodimcevovou pro osobní dopravu uzavřen," dodává Darina Daňková, jednatelka Akordu.
Další info na www.dk-akord.cz a https://www.facebook.com/events/1492915277654672.

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA