Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Rezidence Nová Karolina zvýšila meziroční prodej o více než o polovinu

Rezidence Nová Karolina zvýšila meziroční prodej o více než o polovinu

Rezidence Nová Karolina v Ostravě, bytový projekt realizovaný olomouckou stavební společností GEMO, zaznamenala meziroční nárůst prodeje bytových jednotek. V roce 2013 byla překonána hranice prodeje bytů ve srovnání s rokem předchozím o více než 55%.  


V první etapě prodeje rezidenčního komplexu Nová Karolina bylo prodáno 108 bytových jednotek, což představuje 70% obsazenosti objektu. „S ohledem na ekonomickou situaci v kraji
a nabídku nových bytů, výrazně převyšující poptávku, si myslím, že můžeme být s dosaženými výsledky více než spokojeni. Pozitivně vnímám i opakovaný zájem klientů o další nákup nemovitosti či jejich doporučení svým blízkým na pořízení bydlení právě v našem projektu, uvedl Ing. David Pfleger, sales manager New Karolina Residential Development, s.r.o.

Od 1. 1. 2014 byla zvýšena daň z přidané hodnoty u pozemků pod novými stavbami z 0 na 21%.
V reakci na to, došlo i k mírnému nárůstu cen u bytů v Rezidenci Nová Karolina, a to řádově
o 1-2%. „Pokud je mi známo, jako jediní v lokalitě držíme cenovou hladinu od zahájení prodeje. Věřím, že ani mírné navýšení ceny nebude mít vliv na zájem klientů o náš projekt,“ doplnil Pfleger.
Rezidence Nová Karolina nabízí v centru Ostravy moderní bydlení s 242 bytovými jednotkami. Součástí objektu je 11 komerčních jednotek pro služby, obchod, administrativu a 2 restaurace.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA