Úvodní strana » Zajímavosti » Promítáme v barvách - Filmy festivalu Jeden svět

Promítáme v barvách - Filmy festivalu Jeden svět

Spolek Upstairs ve spolupráci s Hudebním oddělením Knihovny města Ostravy pořádá už druhé promítání filmů festivalu Jeden svět, připojuje se tak k výzvě PROMÍTEJ I TY. Promítání se uskuteční v pátek 25.4.2014.


Pokud vám v minulém roce některé festivalové snímky unikly, máte možnost navštívit páteční promítací minimaraton. Promítání je zdarma. Můžete si také za příznivou cenu zakoupit čaj, který pro vás v pauzách mezi filmy připraví čajmen Tomáš. Odkaz na událost na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/events/1477070322505613/?fref=ts

Nabídka filmů:
15 - 16 hodin VZDÁM TO AŽ ZÍTRA
Je možné, aby byl někdo odsouzen k trestu smrti za zločin, který s největší pravděpodobností nespáchal? Navíc v situaci, kdy není jasné, zda se onen zločin, vzhledem k tomu, že neexistují těla obětí, důkazy ani průkazná svědectví, skutečně stal?
http://www.jedensvet.cz/pit/filmy-materialy/23

17 - 18:15 hodin ZEMŘÍT UKAMENOVÁNÍM
Trest smrti ukamenováním mohou v Íránu dostat ženy a někdy i muži, kteří se provinili cizoložstvím, prostitucí či zabitím v sebeobraně.
http://www.jedensvet.cz/pit/filmy-materialy/4

18:45 - 19:30 JÁ, MOJE ROMSKÁ RODINA A WOODY ALLEN
Málokdy se začínající filmařce poštěstí natočit tak kvalitní a svěží dokumentární debut, jako se to podařilo devatenáctileté Romce Lauře Halilovicové. S malou ruční kamerou dokumentuje historii a hlavně současnost své rodiny, která přišla do Itálie koncem šedesátých let z Bosny a Hercegoviny.
http://www.jedensvet.cz/pit/filmy-materialy/1

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA