Úvodní strana » Zajímavosti » Přijďte na duchařskou komedii do Akordu

Přijďte na duchařskou komedii do Akordu

Dům kultury Akord uvede v pátek 6. 6. 2014 v 19:00 hodin romantickou komedii Pam Valentine Láska mezi nebem a zemí v podání ochotnického Divadla Devítka, která divákům připomene hodnoty, jež jsou v životě nejdůležitější – rodina a láska. Vstupenky k zakoupení on-line na http://dk-akord.cz/program-kurzy/vstupenky.html a všech pobočkách Ostravského Informačního Servisu.


Mladí manželé Simon a Flic se nastěhují do domu po nedávno zesnulém slavném spisovateli Jacku Cameronovi a jeho ženě Susie, kteří se utopili při vyjížďce na jezeře. Simon doufá, že ho zde třeba políbí stejná múza jako jeho předchůdce. Důležitá je i dobrá cena nemovitosti. Simon totiž píše první knihu a nevydělává a Flic je těhotná. Mladý pár však netuší, že nemovitost je stále „obývána” tragicky zesnulými původními majiteli, kteří prozatím vyštvali všechny nájemníky, aby měli klid. Tito mladí jsou jim ovšem výjimečně sympatičtí. A tak tu začnou žít všichni pospolu, aniž by ti, co jsou naživu, měli ponětí, že s nimi v domě neustále někdo je.
Režie Petr Rada, hrají: Marcel Stejskal, Iveta Šitavancová, René Ivanský, Jaroslava Syslová, Štěpán Rendla, Zdeňka Kulová, Pavla Hanulíková Glistová. Láska mezi nebem a zemí je již 5 divadelním počinem úspěšného ochotnického spolku Divadlo Devítka, které právě slaví 5 let své existence. 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA