Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Popelářský den OZO Ostrava přímo v centru Ostravy

Popelářský den OZO Ostrava přímo v centru Ostravy

První říjnovou sobotu od 13 hodin pořádá odpadová společnost OZO Ostrava pro malé i velké návštěvníky Popelářský den. Bude se konat v prostoru zastřešeného „náměstí“ Trojhalí Karolina v centru Ostravy a na celé sobotní odpoledne budou pro všechny návštěvníky připraveny zajímavé aktivity. Vstup je zdarma.


 

„Sobotní setkání zahájí slavnostní defilé našich svozových vozidel, která projedou městem až na kruhový objezd za Karolinou. Popelářská auta budou zaparkována v okolí haly a budou několik následujících hodin k dispozici zvědavým malým návštěvníkům,“ říká mluvčí OZO Ostrava a koordinátorka Popelářského dne Vladimíra Karasová s tím, že se návštěvníci mohou těšit kromě vystavené svozové techniky i na focení na stupačce kuka vozu, obchůdek s reklamními dárky OZO, skákací hrad, dětský kabaret, adrenalinovouhoupačku nainstalovanou v Trojhalí, kvíz show, lukostřelbu, štafetu ve slalomu s popelnicí či skládání puzzle a další zábavné soutěže na téma třídění odpadů pro děti i dospělé. „Pestrý program bude během dne moderovat zkušená moderátorská dvojice. Prostor bude snímán kamerami a přenášen na velkoplošné obrazovky v hale, na nichž mimo jiné poběží i naše prezentační filmy, například ty o veselých tříděných odpadcích. Maskoti v podobě oživlých odpadků se budou tak trochu motat návštěvníkům pod nohy a postarají se o mnohá překvapení, stejně jako naši osvědčení popelářští bubeníci,“ láká dále Karasová.
Popelářský den pak v 19 hodin vyvrcholí koncertem skupiny Buty. Playlist koncertu budou sestavovat sami návštěvníci akce – vítězové jednotlivých soutěžních disciplín, kteří budou odměněni i věcnými cenami.

Přijďte se 3. října dobře pobavit a aktivně strávit příjemné sobotní odpoledne. Vstup je ZDARMA! Všichni jste srdečně zváni!!

PROGRAM Popelářského dne – sobota 3. října 2015 od 13 hodin v Trojhalí Karolina:

- výstava svozové techniky,
- focení na stupačce kuka vozu,
- skákací hrad,
- dětský kabaret,
- adrenalinová houpačka,
- stavění věží domino,
- rodinná štafeta ve slalomu s popelnicí,
- skládání puzzle,
- kvíz show a další soutěže na téma třídění odpadů pro děti i dospělé,
- obchůdek s reklamními dárky OZO,
- maskoti a OZO bubeníci,
- koncert skupiny Buty.

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA