Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Pop-rocková formace Last Time připravuje videoklip. Než ho však vydá, připomene se fanouškům pomocí turné.

Pop-rocková formace Last Time připravuje videoklip. Než ho však vydá, připomene se fanouškům pomocí turné.

Tříčlenná kapela Last Time Vás rozhodně při poslechu jejich písniček nenechá klidně sedět. Všichni členové kapely pocházejí z Moravské Třebové a rozhodli se založit kapelu v roce 2006, kdy byli ještě mladí kluci. Od té doby se v kapele spoustu věcí změnilo. Nejen, že hudba a texty jsou stále kvalitnější, ale také v současné době již kluci vyrostli a stali se z nich, díky některým textům, lamači spousty dívčích srdcí.


Krom toho, že kapela má za sebou spousty vystoupení na stovce koncertech, projektech a festivalech, mohli jste je také shlédnout na jednom pódiu s kapelami jako UDG, Koblížc!, Divokej Bill, Bárou Zemanovou a dalšíma.
Všechny fanoušky však kapela potěší připravovaným videoklipem, jehož ukázku fanoušci uvidí již na turné, na které vyjíždějí spolu s brněnskou kapelou Crash Road. „NETWOR tour 2012“, které produkuje NetwIN production začíná již v pátek, 7.9.2012 v brněnském klubu Melodka.
Samozřejmě, že se zúčastněné kapely rozhodly potěšit fanoušky i z jiných měst:
Brno – hudební klub Melodka – 7. 9. 2012 Praha – hudební klub Rock Cafe – 13. 9. 2012 Ostrava – hudební klub Barrák – 14. 9. 2012 Jihlava – hudební klub Ježek – 27. 9. 2012 Olomouc – hudební klub Scube – 28. 9. 2012
Pokud hudbu kapel Last Time či Crash Road neznáte, připravili jsme pro Vás speciální prezentační album na http://www.youtube.com/playlist?list=PL058409771BE2718E, kde najdete to nejlepší z jejich šuplíku.
Vstupné na všech zastávkách bude činit 99, - a koncerty začínají ve 20:00 hod. Na prvních 100 návštěvníků čekají na každém koncertu také ke vstupence dárky.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA