Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Ponořte se do světa kouzel, fantazie a umění! Poznejte krásny české a světové literatury!

Ponořte se do světa kouzel, fantazie a umění! Poznejte krásny české a světové literatury!

Městská knihovna Havířov zve všechny k návštěvě. Vyberte si z více než 200 000 knih zaměřených na beletrii, poezii, naučnou literaturu, drama a umění, z 14 000 zvukových, obrazových, eletronických dokumentů a nahrávek. Na všech pobočkách Městské knihovny Havířov můžete využít připojení k Internetu, Wi-fi a další výhody.    


Na své si přijdou i milovníci přírody – Eko koutek s řadou specializovaných knih, časopisů a nahrávek najdete na ul. Seifertova. Ve spolupráci s Fotoklubem Havířov zve Městská knihovna Havířov do galerie „Po schodech“ na ul. Svornosti. Pro historiky a sběratelé Městská knihovna Havířov otevřela Stálou výstavní expozici s názvem „Historie psaná uhlím“.

 

Zajímá Vás architektura, malířství a hudba? Městská knihovna Havířov Vás nezklame. V oddělení hudby a umění najdete vše, co Vám zajímá a baví.

 

Městská knihovna Havířov je otevřena pro všechny. Bezbariérový přístup usnadní vstup do knihovny lidem s tělesným postižením či lidem doprovázejícím dítě v kočárku. Pro starší nebo tělesně postižené osoby pracovníci Městské knihovny Havířov donášejí knihy i do místa bydliště. Velmi úzce Městská knihovna Havířov spolupracuje se školami, kluby a spolky.

 

Městská knihovna Havířov je tady pro celou rodinu. Na své si přijdou děti, mladí lidé, dospělí, ale i senioři. Z široké nabídky služeb si vybere opravdu každý! Městská knihovna zve na vernisáže, knižní večery, přednášky, koncerty, besedy, autorská čtení, soutěže.

Městská knihovna Havířov dále připravila bezplatné počítačové kurzy pro všechny věkové kategorie. Pro uživatele chytrých mobilních telefonů a tabletů je připravena aplikace Smartkatalog, se kterou máte katalog neustále po ruce.

 

Hledáte práci? Nevíte, jak na to?

Městská knihovna Havířov nabízí všem nezaměstnaným možnost bezplatného hledání práce na Internetu. Pracovníci Městské knihovny Vám rádi pomohou. Usnadní Vám cestu k úspěchu, k lepší budoucnosti.

 

Městská knihovna Havířov je dynamicky se rozvíjející institucí, což dokazují i nové webové stránky knihovny.

 

Městská knihovna Havířov - to je krásné prostředí, kde můžete příjemně strávit čas s rodinou i s přáteli.

 

Součástí Městské knihovny je také Městské informační centrum. Informace najdete na http://www.havirov-info.cz.

 

Jsme tu pro Vás!

 

Vaše Městská knihovna Havířov.

www.knih-havirov.cz

http://www.havirov-info.cz

 

 

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA