Úvodní strana » Zajímavosti » Pavel Kříž s Chantal Poullain naservírují porci zábavy a dojetí v rytmu tanga

Pavel Kříž s Chantal Poullain naservírují porci zábavy a dojetí v rytmu tanga

Veleúspěšný americký bulvár, Alfieriho inscenaci Šest tanečních hodin v šesti týdnech v režii Zdeňka Duška, v níž Pavel Kříž vystřídal skandalistu Oldřicha Kaisera, zahraje a zatančí pražské Divadlo Ungelt v ostravském Akordu 15. 05. 2014 v 19:00 hodin.


Tento světově proslulý divadelní hit má všechny ingredience - city ždímající momenty, hysterické výstupy, lidskou vřelost, samozřejmost a věrohodnost, mimořádné herecké výkony Pavla Kříže Chantal Poullain, hudební podkres atd., které činí sentimentální komedii Šest tanečních hodin v šesti týdnech pro široké publikum tak přitažlivou. Vstupenky na herecký duet o lidské opuštěnosti a nikdy neumírající naději možno zakoupit on-line na http://dk-akord.cz/program-kurzy/vstupenky.html a všech pobočkách Ostravského Informačního Servisu.

 

Hrdiny této sentimentální komedie jsou dva osamělí lidé, kteří však své životní boje ještě zdaleka nevzdávají a s vervou a humorem, jímž maskují své životní karamboly, i nadále hledají opravdový, byť trochu nestandardní, vztah k jinému člověku. On - Michael Minetti - dává taneční lekce jí - Madame Lily Harrison. Jemu čtyřicet a je gay, ona je osamělá vdova a je jí přes sedmdesát. Obvyklá délka představení: 2 hodiny a 30 minut včetně přestávky.

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA