Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Ostravský koncert Jaga Jazzist zrušen!

Ostravský koncert Jaga Jazzist zrušen!

Norská skupina Jaga Jazzist zrušila koncert, který se měl uskutečnit společně s Janáčkovou filharmonií Ostrava 1. listopadu 2013 v dolnovítkovickém Gongu v Ostravě.


Skupina měla vystoupit v rámci projektu čtyř sólových koncertů nazvaného Solo Colours Concerts. Přes velké úsilí na straně pořadatelů i umělců se nepodařilo najít náhradní termín konání koncertu. Na ostatní naplánované koncerty – Gregory Portera, Lisu Hannigan i London Community Gospel Choir – se ale posluchači stále mohou těšit!
„I přes velké úsilí se nám bohužel vzhledem k závazkům norské skupiny Jaga Jazzist a členů Janáčkovy filharmonie Ostrava nepodařilo najít náhradní termín konání tohoto koncertu. Držitelé vstupenek, kteří si již koupili vstupenky formou e-tiketu, se ale nemusejí bát, že přijdou o peníze za vstupné. Dostanou informace o způsobu vrácení vstupného na e-mail. Držitele vstupenek, kteří si koupili vstupenku na pokladnách, bychom chtěli poprosit, aby nás kontaktovali prostřednictvím e-mailu objednavky@colours.cz nebo v místě, kde vstupenku zakoupili. Velmi nás zrušení tohoto koncertu mrzí, proto všem děkujeme za pochopení,“ říká Zlata Holušová, ředitelka a dramaturgyně agentury Colour Production, která zajišťuje projekt SOLO COLOURS CONCERTS společně s hudebním festivalem Colours of Ostrava.
„Projekt SOLO COLOURS CONCERTS realizujeme ve spolupráci se sdružením Dolní oblast Vítkovice. Cílem projektu je nabídnout posluchačům pohodovou atmosféru a možnost lépe si vychutnat špičkové světové umělce, které měli posluchači možnost slyšet naživo jen v rámci našeho hudebního festivalu Colours of Ostrava. Popřípadě ještě českým publikem nebyli objeveni vůbec,“ uvedla Zlata Holušová.
V rámci projektu SOLO COLOURS CONCERTS se mohou posluchači těšit na vystoupení slavné irské písničkářky Lisy Hannigan 28. listopadu, který se s ohledem na jeho intimní charakter bude konat v komornějším prostředí klubu Coultour. Křehká písničkářka Lisa Hannigan se do Ostravy vrací po vystoupení v rámci festivalu Colours of Ostrava před dvěma lety. Spolu s ní v samostatném bloku vystoupí také irský písničkář Richie Egan, známý spíše pod pseudonymem Jape, který na Colours of Ostrava už také hrál. Oba vystoupí pouze za doprovodu akustických kytar. Hned 29. listopadu se pak v dolnovítkovickém Gongu v Ostravě představí držitel několika nominací na cenu Grammy a fenomén současné jazzové scény – věhlasný americký zpěvák Gregory Porter. Ten přinese do Ostravy jemnou, oduševnělou a povznášející hudbu, po které posluchači již dlouho volali. V současné době patří k nejrespektovanějším jazzovým zpěvákům a jeho hvězda stoupá prudce vzhůru. Program SOLO COLOURS CONCERTS uzavře v předvánočním čase 5. prosince koncert britského gospelového sboru London Community Gospel Choir v Gongu. Ten během čtyřicetiletého působení doprovázel mnoho hvězd, jako jsou George Michael či Madonna. Stal se nejvyhledávanějším světovým hudebním tělesem a legendou, která navždy ovlivnila gospelové dění Velké Británie. V České republice se představí publiku vůbec poprvé!
Koncerty začínají vždy ve 20.00 hodin. Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím internetu v e-shopu Colours of Ostrava http://eshop.colours.cz nebo osobně v prodejně Oriental v Ostravě-Zábřehu a v Gongu v Dolních Vítkovicích.
Více informací k jednotlivým koncertům, prodeji a ceně vstupenek najdete na www.solocolours.cz.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA