Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Ostravská výstava Alfonse Muchy se chýlí ke konci

Ostravská výstava Alfonse Muchy se chýlí ke konci

Ostravská výstava Alfonse Muchy pomalu končí. Ještě osm dní se lidé mohou těšit pohledem na díla mezinárodně uznávaného výtvarníka, kterého ve světě proslavil umělecký styl Art Nouveau.


Galerie výtvarného umění v Ostravě se velký zájem návštěvníků rozhodla prodloužit otevírací dobu do osmé hodiny večerní a nabídnout další komentované prohlídky výstavou. Výstava Alfons Mucha 150 let potrvá do 5. června 2011.

„V posledním týdnu výstavy očekáváme velký zájem veřejnosti, proto jsme se rozhodli prodloužit otevírací dobu ve čtvrtek, pátek a v sobotu až do 20 hodin,“ vysvětluje Jiří Jůza, ředitel GVUO, a doplňuje „v pátek a v sobotu jsme navíc připravili další komentované prohlídky výstavou, protože zájem o ně je nebývalý.“

Derniérové komentované prohlídky výstavou se nově uskuteční v pátek od 18.00 do 19.30 hodin a v sobotu od 14.00 do 15.30 a od 16.00 do 17.30 hodin. Výstavou provede Gabriela Pelikánová. Na tyto prohlídky není nutná rezervace, vstupným je vstupenka na výstavu.

„Během komentované prohlídky se návštěvníci výstavy dozví nejdůležitější informace ze života Alfonse Muchy, ale zároveň i zajímavosti týkající se vybraných vystavených děl. Návštěvník si tak z výstavy odnese nejen hluboký estetický zážitek, ale i nově nabyté vědomosti,“ doplňuje Gabriela Pelikánová, kurátorka Galerie výtvarného umění v Ostravě.

Nová otevírací doba Domu umění:
úterý, středa, neděle 10.00–18.00
čtvrtek, pátek, sobota 10.00–20.00

Vstupné: 80,- Kč (plné) a 40,- Kč (zlevněné)

Z výstavy Alfonse Muchy

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA