Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Oslavte Velikonoce s lahodnými vajíčky Kid´smania a Šmoulové z Mlékárny Valašské Meziříčí

Oslavte Velikonoce s lahodnými vajíčky Kid´smania a Šmoulové z Mlékárny Valašské Meziříčí

Veselé velikonoční překvapení přichystala pro své zákazníky Mlékárna Valašské Meziříčí. Ve spolupráci se společností Dairy4Fun uvádí na trh jako výhradní distributor vejce Kid´smania a Šmoulové.


Ta skrývají nejen výborný mléčný dezert krémové konzistence s čokoládovo-vanilkovou příchutí, ale i malý dárek navíc. Vajíčka s pochoutkou, která byla vyrobena dle receptury vytvořené speciálně pro děti, jsou tak ideálním velikonočním překvapením pro celou rodinu.

„V rámci dlouhodobě úspěšné spolupráce se společností Dairy4Fun nyní jako výhradní distributor uvádíme na trh další novinky, které představují spojení skvělé chuti a malého dárku,“ říká Zdeněk Bukovjan, obchodní a marketingový ředitel Mlékárny Valašské Meziříčí. „Stejně jako u ostatních výrobků pro děti, které vzešly ze spolupráce s Dairy4fun – jogurty Hello Kitty a Gormiti, i u nových vajíček s překvapením je pro nás důležitá především kvalita výrobku, který nabízíme našim nejmenším, “ dodává Zdeněk Bukovjan.Ve vajíčkách Kids´mania najdou děti kromě lahodného mléčného dezertu drobné figurky zvířátek v sériích Farm´s, Dino´s a Safari´s, které mohou sbírat a vyměňovat se svými kamarády. Vajíčka Šmoulové obsahují postavičky oblíbených animovaných hrdinů taktéž ve třech sériích – kolorované, transparentní a fluorescenční figurky.


 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA