Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Oblíbená Aréna pohádek se vrací

Oblíbená Aréna pohádek se vrací

Po krátké pauze se opět vrací oblíbená Aréna pohádek. Každou první sobotu v měsíci bude Stará Aréna na Masarykově náměstí otevřena dětem. Postupně se v Aréně pohádek vystřídá pořádající sdružení THeatr Ludem, ale i hostující poloprofesionální a nezávislé divadelní soubory.


Arénu pohádek pořádá ve spolupráci se Starou Arénou občanské sdružení THeatr Ludem, které se zabývá vytvářením českých i mezinárodních divadelních projektů, tvorbou pohybových, loutkových, experimentálních inscenací, pravidelně realizuje arteterapeutické dílny s názvem terapie loutkou, umělecko-vzdělávacích dílny pro děti a mládež, pořádá tematicky zaměřené festivaly, performingy, spoluprácuje s divadly. Se svými inscenacemi a tvořivými dílnami se prezentoval THeatr ludem na mnoha divadelních a jiných festivalech u nás i v zahraničí. THeatr Ludem funguje díky podpoře statutárního města Ostravy, městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a Moravskoslezského kraje.

 

Program Arény pohádek:
THeatr ludem - Hurá na banány aneb Jak voní země snů | 2. dubna od 15 hodin
Kouzelný příběh o putování dvou kamarádů do neznámé země snů, kde je všechno větší, hezčí a chutnější.
Divadélko Sluníčko - Pohádky o Budulínkovi a o Smolíčkovi | 7. května od 15 hodin
Přišly jste si pro pohádku? Tak vám povím popořádku, všechno, co v pohádce bude a pohádky neubude. Dvě půvabné pohádky F. Hrubíny hraje Vladimíra Krakovková
Rarášci Opava - Anička malířka | 4. června od 15 hodin
Interaktivní pohádka pro nejmenší diváky o holčičce, která si ráda malovala, až jednou namalovala kočičku. Inspirováno knihou Eduarda Petišky.

 

Osvědčená sleva naopak platí i letos!
„Děti, ale především jejich rodiče potěšila v minulém roce tzv. sleva naopak. Ta spočívá v jednoduchém principu. Víme, že Ti, kteří chtějí jít na pohádku, jsou hlavně děti, a tak nám přijde nám kruté trestat jejich rodiče tím, že za sebe musí platit plnou částku. Proto je vstupné pro děti 50 Kč a pro dospělé 25 Kč,“ vysvětluje předsedkyně organizace THeatr Ludem, Hana Volkmerová.
Vstupenky na pohádku je možno rezervovat na theatrludem@seznam.cz. Prodej vstupenek začne v kavárně Staré Arény půl hodiny před představením.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA