Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Nudu zaženou Malomoravské slavnosti

Nudu zaženou Malomoravské slavnosti

Už páté léto v řadě se Malá Morava ocitne ve víru zábavy. V sobotu 8. srpna proběhnou na fotbalovém hřišti v místní části Podlesí obecní slavnosti, nabitý program odstartuje ve dvě hodiny odpoledne a skončí až po půlnoci.


Hlavním magnetem slavností je populární zpěvačka Verona. Vedle hitové formace se mohou návštěvníci těšit na vystoupení kouzelníků a fakírů, karnevalovou show, koncert Dua Violin nebo vystoupení zpěvačky Tanjy s rockovou kapelou Ahard.
Po setmění rozzáří oblohu nad Malou Moravou pestrý ohňostroj, po kterém vypukne taneční zábava s kapelou Protektor.
„Pro děti chystáme také nafukovací atrakce, malování na obličej nebo projížďky na koních. Dospělé návštěvníky pak určitě zaujme příjezd soutěžní Tatry z legendární Rallye Paříž - Dakar," uvedl starosta obce Antonín Marinov.

Obec Malá Morava se nachází na Šumpersku na hranici mezi Čechy a Moravou. Zachovalá okolní příroda nabízí ideální podmínky pro turistiku i cykloturistiku. K vidění jsou zde unikátní kamenné stavby, zachovalé válečné pevnosti a kulturní památky. Na poutních místech Svatá Trojice a v klášteře na Hoře Matky Boží na Hedeči jsou pravidelně pořádány poutě.
Mezi turisty vyhledávaná místa patří také kaple Nejsvětější Trojice v místní části Vysoká nebo památník Franze Schuberta.

 

 

 

Zdroj: elektronický zpravodaj NavštivteJeseníky.cz

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA