Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Neuvěřitelně energický mix žánrů představí v M-klubu hudebník Nat Osborne

Neuvěřitelně energický mix žánrů představí v M-klubu hudebník Nat Osborne

Newyorkský písničkář a klavírista Nat Osborne zavítá na konci května do meziříčského M-klubu, kde se svou kapelou představí neuvěřitelně energický mix funky, soulu, jazzu, reggae a indie s atmosférou brooklynských klubů. Nat Osborne se u nás stává víc a víc známějším a jeho koncerty jsou jedinečné. Ve Valašském Meziříčí zahraje v sobotu 30. května od 20 hodin a hosty bude meziříčské uskupení The Dust.


 

I když ještě není Natu Osbornovi třicet, tak už tento charismatický umělec skládá a působí v kapelách více než patnáct let. V Indii studoval tabla, v Nové Anglii zase klasickou kompozici, písně skládal ve Španělsku a hrál na ulicích v Budapešti. V současné době vyprodává kluby po celém New Yorku a cestuje po Evropě a Spojených státech. Teprve debutové album The King and the Clown, které vypustil na hudební trh v roce 2011, vnímá jako svůj opravdový začátek. Šel za svým snem a založil si kapelu s velkým zvukem, obsahujícím prvky improvizace, ale s pevným základem v odvážném písničkářství.

 


Jeho kapela Nat Osborne Band mísí s lehkostí prvky rocku, popu, reggae, funku či soulu a vytváří tak vzrušující nový zvuk. Kapela občas hraje ve čtyřech členech, kompletní obsazení však čítá členů sedm s tříčlennou dechovou sekcí. Skladby Nata Osborna jsou chytré, novátorské a chytlavé. Osborn sám je pak označován jako Rufus Wainwright funky. Jarní turné zahrnuje sedm měst v České republice a svou návštěvou poctí právě i Valašské Meziříčí, kde ve sklepení M-klubu jeho hudba nádherně zapadne a zároveň zde představí skladby z nového EP, jež vychází v těchto dnech.

 

 

Vstupenky na květnový koncert kapely Nat Osborne Band a kapely The Dust jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.Autor: (smo#2015)

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA