Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Muzikomat 2015 má své vítěze!

Muzikomat 2015 má své vítěze!

Ve druhém ročníku česko-slovenské hudební soutěže neprofesionálních kapel s názvem MUZIKOMAT poměřilo síly na dvanáct hudebních uskupení z České a Slovenské republiky, prezentující se hudbou napříč žánry.


IRNIS

 

Od června mohli fanoušci soutěžícím kapelám udělovat své hlasy opakovaně po uplynutí 24 hodin od svého předchozího hlasování a to až do neděle 16. srpna prostřednictvím webových stránek projektu. Na základě výsledků hlasování vzešli dva vítězové soutěže pro ČR a SR, kteří obdrželi největší počet hlasů.

 

EUFORY


Vítězi se tak staly slovenská kapela EUFORY z Martina (celkem 2488 hlasů) a česká kapela IRNIS z Valtic (celkem 2150 hlasů).

Obě vítězné kapely se představí vsetínské a púchovské veřejnosti. Již v neděli 23. srpna vystoupí vítězové od 19.30 hodin v Púchově na pěší zóně. V sobotu 12. září bude vítězné kapely hostit Vsetín na svém multižánrovém festivalu Valašské záření, kde si je budete moci poslechnout od 19.00 hodin na Dolním náměstí.

Vítězům soutěže gratulujeme a všem zúčastněným kapelám děkujeme za účast!

Projekt vznikl za podpory Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj – Společně bez hranic, Fondu mikroprojektů a Regionu Bílé Karpaty – Správce Fondu. 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA