Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Muzikantské žně s Portless (ex. Support lesbiens)

Muzikantské žně s Portless (ex. Support lesbiens)

Kryštof Michal - zakladatel a frontman skupiny Support Lesbiens nyní s novým názvem Portless vystoupí ve Frýdku-Místku v rámci akce Muzikantské žně.


Již od začátku července je možné koupit v předprodeji vstupenky na Muzikantské žně, kde jen za 120,-Kč/den bude m.j. také celé koncertní vystoupení kapely Portless
Nový projekt Kryštofa Michala a dalších tří dnes již bývalých muzikantů Support Lesbiens t.č.vydává první klip – „NEW RIDE“.

Velkým úspěchem těchto vynikajících muzikantů je vítězství v mezinárodní soutěži na hudbu pro celosvětovou reklamu na nové auto nejvýznamnějšího českého výrobce a fanoušci se dočkali i prvního klipu.
Na světě je šest nových písniček a klip. Intenzivně pracují na přípravě prvních koncertů a zároveň se zahájili práce na prvním oficiálním singlu kapely.

„Na hraní na festivalech se všichni moc těšíme, hlavně na to, jak fanoušci přijmou naši novou tvorbu. Ale popravdě styl i kapela je vlastně téměř stejná, jako před rokem, kdy jsme ještě vystupovali pod názvem Support Lesbiens. Takže kdo naší hudbu chce poslouchat dál, musí přeladit na Portless,“ říká lídr kapely Kryštof Michal.

Muzikantské žně představí také další skvělou muziku.Celá akce je vyšperkována. Závěr páteční večera 16.8. bude patřit jako každoročně Pavlu Lohonkovi - Žalmanovi s kapelou v sobotu zahájí akci, také celým koncertním vystoupením Jarda Samson Lenk.
Žně proběhnou na velkém nádvoří frýdeckého zámku, vždy od 17 hod.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA