Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Muzikantské žně letos už po šestnácté

Muzikantské žně letos už po šestnácté

Jako již 15 let předtím do Frýdku-Místku opět dorazí ŽNĚ. Místo kombajnů však přijedou na nádvoří frýdeckého zámku skvělí muzikanti. Řeč je totiž o letním festivalu Muzikantské žně, který  vnese do centra města trochu táborákové atmosféry.  


 

Muzikantské žně vyhledávají hlavně milovníci folkové a nebo country hudby ale program nabízí mnoho dalších žánrů, jde především o velmi dobré muzikanty . 
Festival se  koná v centru Frýdku-Místku,  vždy třetí týden v srpnu, letos  14.8. a 15.8.2015., od 17 hod., na velkém nádvoří a zahradě  frýdeckého zámku.

I  na letošních 16.  Muzikantských žních budou za minimální vstupné opět celá koncertní vystoupení hvězd.
Předprodej bude v Informačních centrech a na zámku.
Cena vstupenky v předprodeji 130,-/den, 240,-/oba dny, na místě 150,-/den a 280,- oba    
Proběhne, jako každoročně, celý koncert ŽALMANA a spol., na který se vždy velmi těšíme, umí vytvořit skvělou atmosféru, je to pohlazení na duši.
 
 
Další exklusivní hvězdou bude Vladimír MIŠÍK s ETC a OLINEM Nejezchlebou, tito TOP muzikanti každoročně vyprodávají 2 dny  Klub Parník v Ostravě. 

Těšte se na skupinu Claymore- hraje v krojích temperamentní směsici skotské a irské hudby  - říká se jim Kabáti v kiltech - udělají super show.

Neméně skvělý FOLK TEAM určitě naše spřízněné duše znají a vědí, že opravdu stojí zato.
V tomto moc pěkném prostředí,  kromě známých hvězd nabídneme plno  další dobré muziky: např. country New Bridge s Ivošem Janetou z bývalého F-M BAND , další člen skupiny F-M BAND Emil Ferenc zahraje s kapelou Dobráci od Kosti.
Skvělý bluegrass představí Whiskey Before Breakfast.
Těšte se i na další hosty - kapelu  KACZI a Bujabézu .
Finálový vítěz soutěže Moravský vrabec  ještě není znám- tomu předáme pozvánku na místo v programu,  až za týden.   
.
 Muzikantské žně jsou pro nejširší cílovou skupinu, od dětí až po nejstarší ,  reprezentují město po celé ČR, jsou známy i na Slovensku a v Polsku. Přinášíme do města ty nejlepší kapely.
Akce byla zařazena do společenství nazvaném " Putování po festivalovém souhvězdí", kde  jsou nejznámější festivaly ČR,PL, SK. Doufám, že  i letos přineseme pohodu, radost a dobrou atmosféru.  
 
Muzikantské žně jsou zárukou dobré muziky ať už jde o jména známá nebo ještě neznámá. Představujeme vždy velmi kvalitní muziku 
Oba dny po programu akce pokračuje. Nezapomeňte hudební nástroje.
Přijďte se pobavit, zazpívat si a odreagovat. Slibujeme přátelskou atmosféru, bohaté občerstvení. 


Autor: Pavla Walková

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA